اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۴۰ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۳
  مدیر صندوق کارآفرینی کهگیلویه‌وبویراحمد:

  اختصاص 90 درصد اعتبارات صندوق کارآفرینی کهگیلویه‌وبویراحمد به کارگاه‌های تولیدی/در بخش گردشگری سقف اعتبار نداریم

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌وبویراحمد از اختصاص 90 درصد اعتبارات این صندوق به کارگاه‌های تولیدی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ارسلان حسن‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید در سال گذشته دو هزار و 707 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد اظهار داشت: 80 درصد این تسهیلات برای ایجاد اشتغال پرداخت شد و 20 درصد تسهیلات مربوط به ازدواج بود.

  وی از افزایش اعتبارات صندوق کارآفرینی امید در سال 95 خبر داد و افزود: میزان اعتبارات از 140 میلیارد ریال در سال 94 به 170 میلیارد ریال در سال 95 افزایش یافت که این آمار رشد 27 درصدی را نشان می‌دهد.

  حسن‌پور بیان کرد: از 170 میلیارد ریالی که به صندوق کارآفرینی امید استان ابلاغ شده 150 میلیارد ریال به بخش اشتغال و 17 میلیارد ریال به ازدواج اختصاص یافته است.

  وی تصریح کرد: امسال انعقاد چند تفاهم‌نامه جدید با سازمان‌های مختلف مانند بهزیستی، کمیته امداد، زندان و صندوق‌های خرد محلی را در دستور کار داریم و حمایت از هنرمندان صنایع دستی نیز ادامه دارد.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تعامل خوب صندوق کارآفرینی امید با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سبب شده که در زمینه جذب اعتبارات از رتبه خوبی در کشور برخوردار شویم و در حال حاضر افزایش اعتبارات استان ما با استان تهران برابری می‌کند.

  حسن‌پور گفت: به هر کدام از کارآفرینان که اقدام به برپایی غرفه‌های موقت و دائمی صنایع دستی کنند تسهیلات مجدد پرداخت می‌شود.

  وی اظهار کرد: امسال 90 درصد اعتبارات این استان را به کارگاه‌های تولیدی اختصاص دادیم.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان میراث فرهنگی در بخش گردشگری تصریح کرد: در این بخش سقف اعتباری نداریم و هر میزان ظرفیت شناسایی شود می‌توانیم تسهیلات پرداخت کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی