اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۳۸ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۵
  عضو شورای اسلامی شهر گناباد تاکید کرد:

  ضرورت توجه به مشکلات حوزه بازاریابی و برندسازی صنایع دستی گناباد

  گناباد- عضو شورای اسلامی شهر گناباد گفت: مشکلات حوزه بازاریابی و برندسازی در صنایع دستی نیاز به توجه دارد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، ابوالقاسم شفیعی صبح چهارشنبه در جلسه هم اندیشی صنایع دستی این شهرستان که با هدف مشکلات بازار فروش در سالن جلسات اداره  صنایع دستی و گردشگری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که ما در این هم اندیشی به دنبال آن هستیم این است که بتوانیم در یک بازه مشخص تولیدکنندگان صنایع دستی گناباد را در حوزه بازاریابی و برندسازی آموزش داده تا بتوانند در بازار رقابت کنند.

  ابوالقاسم شفیعی با بیان مشکلات بخش صنایع دستی افزود : برگزاری کار گروه های عملیاتی در حوزه تولید با هدف ارتقا کیفیت محصول و تولید بر اساس نیاز مشتری و تنوع تولید یکی دیگر از برنامه های شورای شهر گناباد است.

  وی گفت: بازاریابی و برند سازی با هدف شناسایی سلیقه مشتریان، فروش در حوزهای مجازی و غیر مجازی، شناسایی کانال های توزیع و عرضه محصولات در فروشگاه ها و شهرهای بزرگ ایران از موارد است که در حوزه صنایع دستی به ویژه سفال شهرستان گناباد برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

  در همین راستا، امان الله نوروزی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری گناباد نیز در این هم اندیشی گفت: موضوع ارتقا کیفیت کالا و در بازار فروش محصولات صنایع دستی بسیار مهم است و امیدواریم با رعایت استاندارد ها بتوانیم در رونق صنعت صنایع دستی شهرستان گناباد موفق عمل کنیم.

  وی اظهار کرد: آموزش نیروهای جوان، گسترش کارگاه های سفال گری و اتحاد یکی دیگر از مواردی بسیار مهم در توسعه صنعت صنایع دستی و سفال شهرستان گناباد است.

  رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری گناباد گفت:اداره میراث فرهنگی شهرستان گناباد فضای آموزشی صنایع دستی با فراهم بودن تجهیزات لازم در حاشیه روستای مند گناباد را در اختیار  تمامی نهاد های مربوطه قرار داده است.

  نوروزی تاکید کرد: در مرکز آموزش صنایع دستی واقع در حاشیه روستای مند گناباد امکان آموزش رشته های سفال گری، معرق کاشی، گلیم بافی، معرق و منبت کاری، سوخت نگاری و ... فراهم بوده که نهاد های مربوطه می توانند با کمک هنرمندان هر رشته کلاس های آموزشی خود را برگزار و در پایان گواهینامه معتبر برای هنرجویان صادر کنند.

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی