اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۳۴ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

  مقدمات تبادل تجاری گل و گیاه محلات با کشور هلند فراهم شد

  خمین – ایرنا – فرماندار محلات گفت: مقدمات و تمهیدات لازم برای تبادل تجاری گل و گیاه از این شهرستان با کشور هلند فراهم شده است.

  سید احمد سجادی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بزرگترین شرکت تجاری گل هلند به نام ویرمن که وارد کننده و صادر کننده معتبری است با سفرهای پی در پی به شهرستان محلات در فصل بهار امسال و بررسی توانمندی این شهرستان در تولید گل و گیاه متقاضی گل این شهرستان شده است.
  وی ادامه داد: اکنون تعاونی گل و گیاه این شهرستان در حال رایزنی و مکاتبه با نماینده این شرکت خارجی است تا با انعقاد تفاهم نامه همکاری تبادل تجاری گل انجام شود .
  فرماندار محلات بیان کرد: پیش نویس این تفاهم نامه تهیه شده و در چند روز آینده این تفاهم نامه منعقد می شود و بر اساس آن در زمینه نهاده های تولید، فناوری و بازاریابی همکاری خواهد شد.
  وی در ارتباط با شرکت ویرمن گفت: این شرکت در سال 1945 تاسیس شده و به واردکنندگان و فروشندگان بزرگ صنعت گل در سراسر دنیا خدمات ارائه می کند.
  وی گفت: شرکت ویرمن با بیش از 70 سال سابقه بزرگترین خریدار مرزی گل در هلند و همچنین بزرگترین صادرکننده به کل دنیا است و بیشترین حجم صادراتی آن به کشورهای آمریکای جنوبی و اروپا است .
  فرماندار محلات یکی از مشکلات بهره برداری گل این شهرستان را بازاریابی بیان کرد و افزود: با تبادل تجاری با هلند مشکل بازاریابی گل این شهرستان حل می شود.
  شهرستان محلات بزرگترین شهرستان کشور از لحاظ سطح زیر کشت و تولید گل و گیاه زینتی است.
  18 درصد از سطح زیر کشت و 12درصد از تولید گل شاخه بریده کشور،80 درصد تولید گل های فصلی نشائی، 21 درصد از تولید درخت و درختچه های زینتی و 14 درصد از گیاهان آپارتمانی کشور در محلات تولید می شود.
  تولید 350 گونه مختلف گیاهان زینتی، آپارتمانی و فضای سبز، محلات را به یکی از قطبهای پرورش و تجارت گل و گیاه تبدیل کرده است.
  7277/6199/6012

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی