اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۳۲ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱

  ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر قم آغاز شد

  قم - ایرنا - مسئول کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم از شروع ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر در استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از عصر دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، حمیدرضا معتمدی در گفت وگویی اظهار داشت: کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول هستند، آنها از طریق تشخیص فرصت ها٬ ارزش آفرینی می کنند و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار و پویایی برای اقتصاد کشور به همراه می‌ آورند.
  وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از برگزاری 10 دوره جشنواره کارآفرینان برتر ملی و استانی، در نظر دارد با بهره گیری از تجربه های گذشته، یازدهمین دوره را نقطه عطفی در انتخاب الگوهای اقدام و عمل قرار دهد.
  وی گفت: در این راه با تلفیق دانش و تجربه، کارآفرینان اثرگذار انتخاب می شوند و با معرفی آنها به جامعه از آنها تقدیر به عمل می آید از اینرو٬ از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می دانند دعوت می شود تا تاریخ 31 تیر ماه سال جاری به تارنمای www.karafarinanebartar.ir مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل کنند.
  مسئول کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم خاطرنشان کرد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به ادارات کل تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور مراجعه کنند.
  وی افزود: دبیرخانه جشنواره استان قم در خیابان امام خمینی، روبروی خیابان باسکول، مقابل شرکت گاز، مدیریت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی قرار دارد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در قم با تلفن 36700568 تماس بگیرند.
  7406/ 6133/

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی