اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۳۱ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱

  دو خبر کوتاه از استان یزد

  یزد- ایرنا- ثبت نام یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان و رونمایی از نماد محیط زیستی طرح الکترود گرافیکی اردکان، اهم خبرهای کوتاه استان یزد است.

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، و شناسایی کارآفرینان و انتخاب برترین های این بخش، مرحله ثبت نام یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در استان یزد همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی این اداره کل ، فریبا آیت اللهی روز سه شنبه گفت: تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی و در نهایت تشویق حامیان کارآفرینی را از دیگر اهداف این جشنواره ملی دانست.
  وی با تاکید بر ثبت نام اینترنتی از طریق سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از داوطلبان خواست تا نسـبت به تکمیل پرسشنامه و ارسال مستندات لازم اقدام کنند.
  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: مرحله ثبت نام این دوره از جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا پایان تیرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
  آیت اللهی تصریح کرد: پس از مرحله ثبت نام از سوی کارآفرینان و ارزشیابی و بررسی پرسشنامه ها توسط کارگروه علمـی و نیز طی مراحل بازدید از محل فعالیت و رویت و تطبیق مسـتندات، نتایج این دوره اعلام می شود.
  وی یادآور شد: آیین پایانی این جشنواره در آبان ماه مصادف با هفته جهانی کارآفرینی با حضور مدیران صنایع و کارآفرین ها و تلاشگران عرصه کار و تلاش برگزار خواهد شد.
  ***
  نماد محیط زیستی طرح الکترود گرافیکی اردکان روز سه شنبه طی مراسمی به مناسبت هفته محیط زیست رونمایی شد .
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا این نماد شامل پوستر 'هوبره' بعنوان یکی از گونه های در خطر انقراض است.
  مجری طرح الکترود گرافیتی در این مراسم گفت: این طرح گرچه در حال ساخت است و به بهره برداری نرسیده اما خود را متعهد به رعایت الزامات زیست محیطی می داند به طوریکه بیش از تعهدات خود به احداث 38 هکتار فضای سبز در داخل و پیرامون سایت کارخانه اقدام نموده و مبلغ ١٥میلیون یورو هزینه جهت استاندارهای زیست محیطی روز اروپا برای کاهش آلاینده ها پیش بینی نموده است.
  به گفته وی آنچه که ما را رنج می دهد رعایت نکردن مسائل زیست محیطی در واحدهای همجوار است که مراتب اعتراض خود را طی نامه ای به ریاست محترم سازمان محیط زیست اعلام نموده ایم .
  ابوالقاسم مختاری اردکانی در ادامه افزود: خوشحالم فرهنگ حفظ محیط زیست در تک تک پرسنل این طرح وجود دارد و اهتمام ویژه ای را در حفظ محیط زیست به کار بسته اند .
  طرح الکترود گرافیتی اردکان در ١٥ کیلومتری اردکان واقع شده و یکی از طرحهای استراتژیک صنعت فولاد است.
  7544/1968

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی