اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۲۹ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر:

  طرح‌های کارآفرینی با اعتبار 42 میلیارد ریال در ایرانشهر به بهره‌برداری رسیده است

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر گفت: 28 هزار نفر از شهروندان ایرانشهر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

  محمدعلی تراقویی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر اظهار داشت: از جمعیت 11 هزار خانواری شهرستان ایرانشهر بیش از 28 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی قرار دارند.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهربا اشاره به اینکه ایجاد اشتغال مددجویان وخودکفایی مددجویان با هدف توانمندسازی مددجویان و خروج دآنان از چرخه حمایتی یکی از اولویتهای این نهاد است، گفت: با ایجاد فرصتهای شغلی پایدارو بنگاهای اقتصادی کوچک اقتصادی زمینه برای اشتغال و خودکفایی مددجویان فراهم می‌شود.

  وی تصریح کرد: طی یکسال گذشته 370 طرح خودکفایی متعددی در بخش‌های کشاورزی، شیلات، دامداری، سوزن‌دوزی، صنایع‌دستی و کسب و کار خانگی اجرا شده است.

  تراقویی با تاکید بر تحقق اقتصادمقاومتی از طریق اشتغال و کارآفرینی افزود: این طرح‌ها با اعتبار42 میلیارد ریال با بهره‌گیری از منابع بانکی و کمیته امداد امام خمینی‌(ره) اجراشده است و زمینه برای اشتغال  500نفر نیز فراهم شده است.

  وی با اشاره به اینکه  توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای مددجویان به منزله اینست که این افراد تبدیل به افرادی کارآفرین و تاثیرگذار شده‌اند، اظهار داشت: شناسایی مددجویان مستعداشتغال و خودکفایی آنها از اولویتهای این نهاد است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی