اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۲۷ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز خبر داد:

  آغاز ثبت نام یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر البرزی

  کرج - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام یازدهمین جشنواره امتنان از كارآفرینان برتر استان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، ابراهیم خلیلی هدف از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی، توسعه کسب و کارهای کارآفرینانه، معرفی کارآفرینان به جامعه به عنوان الگوهای موفق برای جوانانی که متقاضی ورود به عرصه کسب و کار هستند، تشویق و ترغیب فارغ التحصیلان به ورود به عرصه کارآفرینی و تقدیر از منتخبین جشنواره عنوان کرد.

  خلیلی با اعلام تاریخ ثبت نام در این جشنواره، گفت: ثبت نام از روز یكشنبه ۱۶ خردادماه سالجاری شروع و تا پایان روز پنجشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری ادامه دارد.

  وی تصریح كرد: همه صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت­ هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند.

  مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: كارآفرینان برتر در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات استان انتخاب و پس از معرفی در جشنواره استانی، در صورت داشتن شرایط لازم و پس از بررسی كارشناسان وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی به جشنواره ملی امتنان از كارآفرینان برتر كشور معرفی خواهند شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی