اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۲۲ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰

  کنفرانس بین‌المللی بازاریابی در صنایع دانش‌ بنیان برگزار می‌شود

  کنفرانس بین‌المللی بازاریابی در صنایع دانش‌ بنیان با کمک اساتید مرتبط بازاریابی و سخنرانان برجسته خارجی با هدف توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌ بنیان برگزار می‌شود.

  کنفرانس بین‌المللی بازاریابی در صنایع دانش‌ بنیان با کمک اساتید مرتبط بازاریابی و سخنرانان برجسته خارجی با هدف توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌ بنیان برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس علمی ایسنا، این کنفرانس توسط انجمن تحقیقات بازاریابی ایران، انجمن تحقیقات بازاریابی اروپا (ESOMAR) و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری در۲۰ تیر ماه سال ۱۳۹۵ در سالن تلاش وزارت کار برگزار خواهد شد.

  محورهای کنفرانس را اهمیت پژوهش بازار در توسعه اقتصاد دانش بنیان، نقش پژوهش‌های سندیکایی بعنوان راهکاری برای دستیابی به اطلاعات بازار با کاهش هزینه‌ها، ارائه تجارب شرکت‌ها در بازاریابی و کسب و کارهای دانش بنیان و پژوهش‌های بازاریابی بین‌الملل و نقش آن در توسعه صادرات با محوریت صنایع دانش بنیان تشکیل می‌دهد.

  همچنین از دیگر محورهای کنفرانس بین المللی بازاریابی در صنایع دانش بنیان می توان به تاثیر مطالعات بازار بر فرآیند توسعه محصول (از ایده تا بازار)، روش‌های تست ایده و نوآوری‌ها پیش از ورود به بازار و بازاریابی نوآوری‌ها پس از تست ایده، شناخت دیدگاه های مصرف کنندگان برای خلق ارزش  و تعریف منافع کارکردی و احساسی بر اساس نوآوری های محصول اشاره کرد.

  حضور شرکتهای دانش بنیان، کسب و کارهای فعال در پارک‌های علم و فناوری، کارشناسان حوزه بین الملل و شرکتهای تحقیقات بازاریابی در این همایش ضمن ایجاد فرصت بهره مندی از تجارب مشاورین بین المللی در حوزه بازاریابی در توسعة اقتصاد دانش بنیان زمینه ساز توسعه صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان برای کشور خواهد بود.

  شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در کنفرانس می توانند از حمایت کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان معاونت علمی استفاده کنند.

  علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت http://imraconferences.ir/ مراجعه کنند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی