اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۲۱ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹

  ضرورت حرکت دانشگاه‌ها به سمت اشتغالزایی

  ‌عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: زمانی اشتغال و کارآفرینی در جامعه رونق می‌گیرد که مدیران استان با مسأله اشتغال هماهنگی داشته باشند و هر کدام دین خود را ادا کنند.

  ‌عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: زمانی اشتغال و کارآفرینی در جامعه رونق می‌گیرد که مدیران استان با مسأله اشتغال هماهنگی داشته باشند و هر کدام دین خود را ادا کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر بهرام دلفان در نشست دانشگاهیان و اعضای اتاق فکر استان با منتخبان مردم خرم‌آباد در مجلس، اظهار کرد: اشتغال، آموزش و تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان 3 اولویت لرستان محسوب می‌شوند.

  وی ادامه داد: برای حل اشتغال استان باید قوانین و آئین‌نامه‌های جاری اصلاح شوند و یا قوانین بهتری جایگزین شوند.

  دلفان اضافه کرد: زمانی اشتغال و کارآفرینی در جامعه رونق می‌گیرد که مدیران استان با مسأله اشتغال هماهنگی داشته باشند و هر کدام دین خود را ادا کنند.

  این مدرس دانشگاه با بیان اینکه آموزش تحقیقات و فناوری اساس توسعه هر کشوری است، افزود: استفاده از ظرفیت دانشگاه برای ایجاد اشتغال دست نخورده است و اگر ارزشیابی سالانه دانشگاهیان را مشاهده کنید چیزی به عنوان اشتغال در آن وجود ندارد و دانشگاه‌ها باید به سمت ایجاد اشتغال بروند و تنها به کار علمی و ارائه مقاله اکتفا نکنند.

  وی درباره وضعیت بهداشت و درمان و بهبود آن در استان گفت: باید ساخت و تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی را در نظر بگیرید همچنین در تأمین و ماندگاری پزشک متخصص نیز تلاش شود.

  دلفان بیان کرد: در بحث سلامت که دولت نمی‌تواند ورود پیدا کند، از ظرفیت مجمع خیرین سلامت استان استفاده شود.

  این مدرس دانشگاه گفت: برخی از مدیران توانمندی لازم را برای اداره سازمان‌ها ندارند و این اعتماد به نفس استان و شهرستان‌ها را خدشه‌دار می‌کند، امیدوارم کسانی که کارآزموده هستند فارغ از کار جناحی در خدمت مردم باشند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی