اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۲۰ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
  رئیس انجمن ملی اترک:

  کارگاه کارآفرینی نمایندگان استانی انجمن ملی اترک برگزار شد

  بوشهر - رئیس انجمن ملی اترک گفت: کارگاه کارآفرینی نمایندگان استانی انجمن ملی توسعه رویکرد اجتماع محور کشور(اترک) برگزار شد.

  عبدالرضا عرب‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری کارگاه کارآفرینی در روزهای ۱۲و ۱۳ خرداد در رشت برای نمایندگان استانی این انجمن خبر داد و اظهار داشت: برای توانمندسازی نمایندگان استانی انجمن ملی اترک سه مرحله کارگاه آموزشی پیش‌بینی کردیم. 

  وی اضافه کرد: اولین مرحله با عنوان کارآفرینی با همکاری بهزیستی و شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه فرهنگیان استان گیلان در مدیریت استانی دانشگاه فرهنگیان رشت برگزار شد.

  رئیس انجمن ملی اترک بیان کرد: نمایندگان استانی موظفند که این کارگاه‌ها را در استان‌های خودشان برای تقویت نمایندگان تیم‌های محلات و مراکز کار برگزار کنند.

  وی ادامه داد: این کارگاه‌ها در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی است برای توانمندسازی نیروهای مردمی و دانش‌بخشی به آن‌ها در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و همراهی با سازمان‌های دولتی برای انجام بهتر کارها برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، انجمن توسعه رویکرد اجتماع محور کشور(اترک) با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور و ثبت رسمی شرکت‌ها  در راستای برنامه‌های بهزیستی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با هدف کاهش آسیب‌های ناشی از مواد مخدر شروع به کارکرد و اکنون پس از هفت سال که از ثبت فعالیت‌های این شبکه ملی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی می‌گذرد تنها نهاد غیررسمی و اجتماع محور است که فعالیت را از محلات برای پیشگیری پیگیری می‌کند.

  شعار و ماموریت این انجمن ارتقای سلامت ایرانیان است. این انجمن هیچ‌گونه گرایش سیاسی ندارد و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به فعالیت‌ها و برنامه های خود در راستای حمایت از سیاست‌های دولت برنامه‌ریزی و فعالیت می کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی