اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۱۴ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸
  مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان:

  پایگاه‌های اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان توسعه می‌یابد

  مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: پایگاه‌های اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان توسعه می‌یابد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمدرضا سراوانی، صبح امروز در مراسم تقدیر از مربیان و کارآموزان فعال حوزه آموزش آسیب‌دیدگان اجتماعی حاشیه شهر زاهدان اظهار داشت: فعالیتهای نهاد بهزیستی بسیار گسترده و متنوع است و یکی از این حوزه‌ها پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

  مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه پیشگیری بهتر از درمان است افزود گفت: توزیع پول در بین  افرادی که توانایی و استعداد کسب مهارت و ورود به بازار کار را دارند خطایی بزرگ است زیرا ابتدا باید افراد را آموزش دهیم، برای محصولاتشان بازاریابی نمائیم.

  وی افزود: و این افراد را با پرداخت تسهیلات بدون بهره مورد حمایت قرار دهیم  تا زمینه رشد آنان فراهم شود و از این طریق ضمن ایجاد درآمد زندگی افراد متحول و میل به پیشرفت در آنها افزایش پیدا می‌کند.

  سراوانی با استقبال از ایجاد پایگاه‌های اجتماعی که نقش فرهنگی و آموزشی را در راستای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بر عهده دارد، تصریح کرد: باید تلاش کنیم اینگونه پایگاهها در سطح استان و کشور ایجاد شود و برای کارهای زیبایی که کارآموزان تولید می‌کنند بازاریابی شود تا انگیزه آنان تقویت شود و از این طریق از انحرافات اجتماعی پیشگیری شود.

  مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان هم در خصوص محصولات تولیدی کارآموزان حاشیه شهر زاهدان گفت: کارهای زیبایی انجام شده است که نیاز به بازاریابی دارد باید تلاش کنیم دست ساخته‌های کارآموزان در سطح استان و سایر استانها معرفی شود تا مقدمات رشد این مجموعه فراهم شود.

  محمد جهانتیغی تصریح کرد:  با تعامل خوب و سازنده 3 دستگاه و هماهنگی‌های انجام شده  امر مهارت‌آموزی به  قشر حاشیه شهر  به خوبی انجام شد  و از این مرحله به بعد ما باید بتوانیم با پیدا کردن بازاری برای فروش محصولات تولید شده توسط کارآموزان صرفا برای رضایت خداوند و به گونه‌ای که گویی کار شخصی ماست نه رسالت سازمانی و اداری واز این طریق گامهای موثری در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی برداریم.

  همچنین در این مراسم که با حضور مرعشی دبیر شورای مبارزه با موادمخدر استانداری، سراوانی مدیر کل بهزیستی استان، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل و کارشناس مسئول آسیب دیده گان اجتماعی اداره کل از مربیان و کارآموزان فعال حوزه آموزش آسیب دیدگان اجتماعی حاشیه شهر زاهدان تجلیل شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی