اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۱۲ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸
  مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری زنجان:

  صادرکنندگان زنجانی از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران بهره‌مند می‌شوند‌

  مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری زنجان گفت: تولیدکنندگان و صادرکنندگان زنجانی موظفند در تولید و تهیه و فروش کالا در بازار به اصل رقابت‌پذیری، سلیقه مشتری و به طور کلی اصول بازاریابی توجه جدی داشته باشند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، کریم حسین‌خانی ظهر امروز در نشست با فعالان اقتصادی استان که در محل اتاق بازرگانی برگزار شد با اشاره به فعالیت صندوق‌های اعتباری، بانک‌ها و شرکتهای بیمه‌ای فعال در حوزه صادرات اظهار داشت: واقعیت این است که برخی از فعالان اقتصادی کشور و از جمله استان زنجان آشنایی کافی و دقیقی از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران ندارند که مسئولان این صندوق باید در این زمینه اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام دهند.

  وی ضمن تاکید بر لزوم فعالیت پررنگ نمایندگی‌های صندوق ضمانت صادرات ایران در زنجان افزود: با فعالیت مستمر و مثبت و موثر این نمایندگی‌ها به طور قطع صادرکنندگان برای انجام امور خود به مسئولان ذیربط مراجعه می‌کنند.

  مدیرکل دفتر امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری زنجان اعلام کرد: معتقدم اگر فعالیت‌های نمایندگان صندوق ضمانت صادرات ایران در زنجان قابل مشاهده و تاثیرگذار باشد به طور قطع استقبال فعالان اقتصادی به نمایندگی‌های این صندوق نیز بیشتر می‌شود.

  وی تصریح کرد: متاسفانه معمولا تولید و مصرف در کشور و به تبع آن استان زنجان به صورت فله‌ای و برخلاف استانداردهای تعیین شده در بازارهای بین‌المللی بوده است.

  حسین‌خانی ضمن تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی‌های مشخص برای ورود موفق فعالان اقتصادی و صادرکنندگان زنجانی به بازارهای بین‌المللی ابراز کرد: تولیدکنندگان و صادرکنندگان ما موظفند در تولید و تهیه و فروش کالا در بازار به اصل رقابت‌پذیری، سلیقه مشتری و به طور کلی اصول بازاریابی توجه جدی داشته باشند.

  وی از فعالان اقتصادی استان زنجان خواست تا در جهان متمدن امروزی و عرصه تجارت و صادرات به اصل مشتری مداری توجه جدی داشته باشند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی