اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۲۰۸ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷
  ارومیه؛

  اختصاص 15هزار میلیارد ریال اعتبار برای طرح های کارآفرینی در کشور

  مدیر عامل صندوق کارآفرینی کشور در اشنویه گفت : امسال برای طرحهای کار آفرینی در سطح کشور 15 هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد .

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه دکتر نورالله زاده در جریان بازدید از کارخانه لواشک سازی اشنویه برنامه های اولویت دار صندوق کارآفرینی کشور را تشریح کرد و گفت : برنامه استراتژی صندوق معطوف به حمایت از تولید انبوه و نگاه به بازارو مزیتهای رقابتی مناطق مختلف کشور است برنامه دوم کمک به شبکه توزیع و لجستیک محصولاتی است که دارای نام و نشان تجاری ملی هستند .

  دکتر نورالله زاده گفت : تاسیس صندوقهای خرده محلی در روستاها و تامین مالی انها از دیگر برنامه هاست که در استان آذربایجانغربی 37 صندوق تاسیس شده و ادامه دارد و اولین دوره وام دهی انها هم تا دوماه اینده شروع خواهد شد .

  وی گفت : مقرر شده در هرمنطقه متناسب با شرایط محلی ان کسب و کار ایجاد شود و از ظرفیت موسسات خیریه استفاده خواهد شدبطوریکه 1500 موسسه خیریه در کشور هدف گزاری شده که با اموزشهای لازم بجای پرداختهای نقدی و غیر نقدی به مردم وارد عرصه کار افرینی خواهیم کرد همچنین در سفر به اشنویه باشگاه ورزشی بانوان این شهرستان را با هزینه 500 میلیون ریال افتتاح کرد .

  انتهای پیام/ب

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی