اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۹۳ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷
  رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی میراث فرهنگی ایلام:

  مرز مهران مناسب‌ترین و بهترین مکان برای فعالیت‌های گردشگری و زیارتی است

  رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام گفت: مرز مهران مناسب‌ترین و بهترین راه برای فعالیت‌های گردشگری و زیارتی و هم‌چنین یکی از مناسب‌ترین و مطمئن‌ترین مناطق برای فعالیت اقتصادی است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از ایلام، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام،  امین نظریان اظهار داشت: ساماندهی و مدیریت پذیرش مسافر در مرز بین‌المللی مهران و ساماندهی محورها و مسیرهای عبور بار و مسافر از استان ایلام به کشور عراق و از عراق به داخل کشور از مسیر استان ایلام بسیار ضروری و اهمیت زیادی دارد.

  وی افزود: این اقدام علاوه بر تقویت روابط و توسعه اقتصادی دو کشور نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و ساماندهی کالبدی فضایی استان ایلام خواهد داشت.

  رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام عنوان کرد: در این راستا برنامه‌ریزی و ساماندهی مدیریت پذیرش گردشگران شامل اطلاع‌رسانی مناسب به گردشگران و زوار، تجهیز زیرساخت‌های لازم اقامتی، پذیرایی، اداری، ترانزیتی و تسهیل فرایندهای اداری و برقراری فضای مناسب تعاملی بین دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط می‌تواند در بهره‌وری بهینه و به فعل رساندن ظرفیت‌های موجود بسیار تأثیرگذار است.

  نظریان خاطرنشان کرد: مرز مهران مناسب‌ترین و بهترین راه برای فعالیت‌های گردشگری و زیارتی و هم‌چنین یکی از مناسب‌ترین و مطمئن‌ترین مناطق برای فعالیت اقتصادی است.

  شهر مهران حدود 12 کیلومتر تا نقطه صفر مرزی فاصله دارد و کمتر از 20 کیلومتر با شهرهای کرد تبار به دره و زرباطیه عراق فاصله دارد و به عنوان حلقه اتصال مرکز استان واسط و بغداد عراق، و در طول قرن‌ها مهم‌ترین گذرگاه ارتباطی مردمان دو سوی مرز بوده است.

  شهرستان مهران در طول جغرافیایی 46 درجه و 10 دقیقه و عرض جغرافیایی 33 درجه و 7 دقیقه قرارگرفته و با مرز عراق بیشتر از چند کیلومتر فاصله ندارد. مهران از شمال به ایلام، از شرق به دهلران و از غرب و جنوب به عراق محدود است.


  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی