اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۹۱ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷

  ضرورت ساماندهی پذیرش مسافر در مرز مهران

  رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان بر ساماندهی شدن پذیرش مسافر در مرز مهران به منظور بهره‌مند‌ی اقتصادی تأکید کرد.

  رئیس گروه تبلیغات و بازاریابی اداره کل میراث فرهنگی استان بر ساماندهی شدن پذیرش مسافر در مرز مهران به منظور بهره‌مند‌ی اقتصادی تأکید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، «امین نظریان» اظهار کرد: ساماندهی و مدیریت پذیرش مسافر در مرز بین‌المللی مهران و ساماندهی محورها و مسیرهای عبور بار و مسافر از استان ایلام به کشور عراق و از عراق به داخل کشور از مسیر استان ایلام بسیار ضروری است و اهمیت زیادی دارد.

  وی با بیان اینکه این اقدام علاوه بر تقویت روابط و توسعه اقتصادی دو کشور نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و ساماندهی کالبدی فضایی استان ایلام خواهد داشت، تصریح کرد: در این راستا برنامه‌ریزی و ساماندهی مدیریت پذیرش گردشگران شامل اطلاع‌رسانی مناسب به گردشگران و زوار، تجهیز زیر ساخته‌ای لازم اقامتی، پذیرایی، اداری، ترانزیتی و تسهیل فرایندهای اداری و برقراری فضای مناسب تعاملی بین دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط می‌تواند در بهره‌وری بهینه و به فعل رساندن ظرفیت‌های موجود بسیار تأثیرگذار می‌باشد.

  نظریان تصریح کرد: مرز مهران مناسب‌ترین و بهترین راه برای فعالیت‌های گردشگری و زیارتی و هم‌چنین یکی از مناسب‌ترین و مطمئن‌ترین مناطق برای فعالیت اقتصادی است.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی