اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۷۵ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷
  مدیرکمیته امداد شهرستان محلات:

  119 تخته فرش توسط مددجویان محلاتی بافته شد

  مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) محلات گفت: سال گذشته 119 تخته فرش به متراژ 301 متر مربع توسط مددجویان دارای طرح‌های خودکفایی این شهرستان بافته و به بازار عرضه شده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی، حسین رجبی با اشاره به عرضه فرش دستباف مددجویان این شهرستان به بازارفروش اظهار داشت: در سال گذشته 119 تخته فرش به متراژ 301 متر مربع توسط مددجویان دارای طرح‌های خودکفایی این شهرستان بافته و به بازار عرضه شده که میانگین فروش فرش‌های تولیدی مددجویان در هر مترمربع 6 میلیون ریال بوده است.

  وی افزود: فرش‌های تولیدی مددجویان دارای کیفیت خوبی بوده و با فروش آنها امکان درآمدزایی و خودکفایی برای مجریان فراهم شده است.

  مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) محلات با اشاره به برنامه‌های امسال کمیته امداد گفت: مهم‌ترین برنامه و هدف این نهاد توانمند سازی مددجویان است، به همین منظور در ترویج صنعت فرش‌بافی به عنوان یک هنر اصیل و ارزشمند ایرانی و پیشتاز در اشتغال‌زایی تلاش می‌شود.

  رجبی تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزش‌های تخصصی و ترویجی، پرداخت بیمه قالیبافان، پرداخت تسهیلات کم بهره، نظارت بر روند تولید فرش توسط کارشناس فرش امداد، بازاریابی و فروش تولیدات مددجویان را از اقدامات انجام شده در این راستا برشمرد.

  وی عنوان کرد: با هم‌افزایی سایر دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های فرش و همچنین زمینه سازی لازم برای تشویق خانواده‌های تحت حمایت به تولید فرش علاوه بر کمک به خانواده‌های نیازمند در راستای احیاء این هنر ارزشمند نیز گام‌های موثری برداشته می‌شود.

  کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش ویژه مددجویان ساوه برگزار شد

  مدیرکمیته امدادامام خمینی(ره) ساوه در کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش ویژه مددجویان ساوه گفت: برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش محصولات ویژه 500 نفر از مجریان طرح اشتغال کمیته امداد در دستور کار این نهاد قرار گرفت.

  محمد محمودی با بیان اینکه آموزش درست بهترین راهکار برای ورود به عرصه اشتغال و فعالیت است افزود: این دوره آموزشی به‌مدت 10ساعت وبا هدف آموزش مجریان طرح‌های اشتغال وکاهش خطرات وریسک‌های اقتصادی برگزار شد.

  وی تصریح کرد: دراین دوره آموزش‌های لازم در زمینه مدیریت بازاریابی، فروش محصولات تولیدی، کسب و کار مطالب ارزشمندی آموزش داده شد.

  مدیرکمیته امدادامام خمینی(ره) ساوه بیان داشت: راه‌های شناخت چگونگی انواع فروش محصولات، آشنایی و شناخت انواع بازاریابی و راهکارهای درست و مناسب عرضه محصولات از موارد مطرح شده در این دوره آموزشی بوده است.

  محمودی با اشاره به آموزش‌های انجام شده توسط این نهاد گفت: ارائه آموزش‌های توسعه و پایدارسازی طرح‌های اشتغال ویژه 2500 نفر از مددجویان دارای طرح‌های فعال اشتغال با بهره‌گیری از تجربیات اساتید مجرب از فعالیت‌های انجام شده توسط این نهاد در سال گذشته بوده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی