اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۶۵ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۶
  رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:

  زمینه عرضه محصولات شرکت‌ دانش بنیان در بازارهای بین المللی فراهم شود

  رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان اینوتکس را فرصتی مناسب برای بازاریابی محصولات فناورانه دانست و گفت: با توجه به استقبال بی نظیر از محصولات شرکت دانش بنیان صنعت و فناوری هوشمند خلیج فارس، زمینه عرضه بیشتر این محصول در بازارهای بین المللی فراهم شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، علی فتی با اشاره به حضور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس با حضور شرکت های ایرانی و خارجی اظهار داشت: پارک علم و فناوری هرمزگان در سال‌جاری توجه ویژه ای به بازاریابی محصولات واحدهای فناور در نمایشگاه های بین المللی دارد.

  وی در ادامه بیان‌داشت: تقویت اقتصاد چنین شرکت‌ها از نتایج خوب حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و عرضه محصولات واحدهای فناور است.

  رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به نامگذاری سال و استواری برنامه پارک علم و فناوری بر این محور تصریح‌کرد: گشایش اقتصادی پس از رفع تحریم‌ها و نامگذاری سال به نام "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" زمینه ساز معرفی شرکت‌های دانش بنیان در بازار خارج از کشور و تلاش برای ورود به بازارهای بین المللی است.

  فتی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان با توجه به تاکیدات وزارت علوم بر تعاملات بین المللی در همین راستا گام بر می دارد و در تلاش است تا گام های موثری را در این زمینه بردارد.

  وی تصریح‌کرد: برنامه پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه های بین المللی بر اساس نیاز روز بازار بوده و درصددیم تا گامهای ثمربخشی را با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سالجاری برداریم.

  رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، اینوتکس را فرصتی مناسب برای بازاریابی محصولات فناورانه دانست و گفت: با توجه به استقبال بی نظیر از محصولات شرکت دانش بنیان صنعت و فناوری هوشمند خلیج فارس، امید است زمینه مناسب عرضه بیشتر این محصول در بازارهای بین المللی فراهم شود.

  فتی در بخش پایانی سخنان خود، با اشاره به حضور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس با حضور شرکت های ایرانی و خارجی از عرضه و ارائه محصولات تولیدی دانش بنیان در این نمایشگاه خبرداد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی