اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۶۳ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

  روزنامه نیم نگاه نامزد جایزه ملی توسعه اکوسیستم شد

  شیراز- روزنامه نیم نگاه در بخش مطبوعات نامزد دریافت جایزه ملی توسعه اکوسیستم شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی روزنامه نیم نگاه، روزنامه نیم نگاه به مدیر مسئولی سید محمد حسین شفاعتیان و سردبیری حسین امیری در حوزه رسانه های مکتوب نامزد دریافت جایزه ملی توسعه دهندگان اکوسیستم شد.

  این روزنامه با ۱۹ سال سابقه فعالیت مطبوعاتی در فارس اخبار و مقالات حوزه کارآفرینی و زیر ساخت در استان فارس را منعکس می کند و با تولید محتوای بومی و توجه به دغدغه های بخش های مختلف اکوسیستم سعی داشته تا فرایند های جدیدی در حوزه خبر رسانی و تولید محتوا را وارد استان فارس کند.

  شیراز روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه جاری میزبان دومین نشست کارآفرینی با هدف پایش اکوسیستم کارآفرینی منطقه و شبکه‌سازی تصمیم‌گیران و مدیران است.

  در این نشست که از سوی اتاق بازرگانی شیراز طراحی‌شده ، وضعیت زیرساختها در اکوسیستم کارآفرینی بررسی می‌شود و نقش دانشگاه‌ها، صنایع و کارآفرینان در این اکوسیستم تشریح می‌شود.

  مدیران بانک‌ها ازجمله مهمانان این نشست هستند و به تحلیل نقش بانک‌ها برای سرمایه‌گذاری و صندوق‌های خطرپذیر در اکوسیستم کارآفرینی می‌پردازند.

  بنا بر گفته حبیب شریف ،رییس شورای سیاست گذاری دومین نشست کارآفرینی شیراز،جایزه ملی توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور به بهترین فعالیتها و تلاشها در راه توسعه اکوسیستم بومی ایران به برگزیدگان اعطا می شود.
   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی