اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۶۲ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌شرقی خبر داد

  اجرای طرح‌های اشتغالزایی روستایی برمبنای اقتصاد مقاومتی در آذربایجان شرقی‌

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان‌شرقی، از ابلاغ اجرای طرح‌های روستایی مشارکتی و غیرمشارکتی برمبنای ظرفیت‌های روستایی و اقتصاد مقاومتی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اسکو، علیرضا آخوندزاده ظهر امروز در بازدید از طرح‌های اشتغال زایی صندوق کارآفرینی امید در شهرستان اسکو، از ابلاغ اجرای طرح‌های روستایی مشارکتی و غیرمشارکتی برمبنای ظرفیت‌های روستایی خبر داد و اظهار داشت: درسال جاری برنامه‌های کاری این صندوق متکی بر اعتبارات روستایی با تاکید بر بحث اقتصادمقاومتی است.

  وی با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح توسعه روستایی قدم‌های موثری درجهت اقتصاد منطقه، اشتغالزایی و رفع بیکاری برداشته خواهد شد، افزود: این تسهیلات غالباً با حداکثر 4 درصد سود و قرض‌الحسنه برای صاحبان طرح‌های روستایی پرداخت خواهد شد.

  آخوندزاده علت انتخاب شهرستان اسکو درسال جاری برای اجرای طرح‌های روستایی را ظرفیت این شهرستان عنوان کرد و گفت: این صندوق زیر نظر بانک مرکزی فعالیت می‌کند و سود معنوی بیشتر از سود مادی برای این صندوق در نظر بوده و برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال فعالیت می‌کند.

  حسین اسکندرزاده رئیس اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی اسکو نیز در این نشست با اشاره به عملکرد کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اسکو در سال 94 در راستای سیاست‌های ابلاغی، برای طرح‌های اشتغالزایی وسرمایه‌گذاری در شهرستان، از جذب حداکثری این تسهیلات در سال 94 خبر داد و خاطرنشان کرد: مدیریت عملکرد کارگروه در این خصوص مطلوب و قابل قبول بوده است.

  وی افزود: از اعتبارت 75 میلیارد ریالی به شهرستان در سال گذشته، مبلغ 58 میلیارد ریال در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی خوداشتغالی، مشاغل خانگی و طرح های خودکفایی برای 506 طرح، جذب و پرداخت شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی