اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۶۱ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

  40 کانون حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی در چهارمحال وبختیاری ایجاد شده است

  شهرکرد- ایرنا- مسوول انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری از تشکیل 40 کانون حمایتی در قالب این انجمن در استان خبرداد.

  سیدمهران نوربخش روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا هدف از تشکیل کانون های حامی فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی را ترویج فرهنگ قرض الحسنه در جامعه و مشارکت مردم در ارتباطات مالی قرض الحسنه ای برای ایجاد اشتغال و کار آفرینی عنوان کرد.
  وی از استقبال عمومی در استان نسبت به تشکیل این کانون ها خبرداد و اظهار داشت:‌ در هشت ماهه اخیر بیش از سه هزار و پانصد نفر با تشکیل کانون و یا عضویت در کانون های ایجاد شده،‌ به جمع حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی پیوسته اند.
  نوربخش مزایای تشکیل این کانون ها را استفاده از 300 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه برای هر عضو عنوان کرد و یادآور شد: اعضای کانون ها می توانند امتیاز تسهیلات خود را به دیگر اعضا و یا بستگان واگذار کنند.
  نوربخش همچنین از ایجاد یک مرکز خیریه حمایت از کسب و کار اجتماعی با هدف حمایت از کسب و کار خرد در انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان خبرداد و افزود: این خیریه تسهیلات 200 میلیون ریالی برای ایجاد اشتغال اقشار آسیب پذیر ارائه می کند.
  وی گفت: بانک قرض الحسنه رسالت هم اکنون تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد دو درصد تا سقف 200 میلیون ریال به دارندگان حساب در این بانک ارائه می کند، که سقف این تسهیلات در صورت عضویت در کانون های حامیان قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی 300میلیون ریال است و در آینده تا 350 میلیون ریال نیز افزایش می یابد.
  نوربخش تشکیل انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی را منوط بر کسب مجوز و ثبت کانون از سوی انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی عنوان کرد.
  /6014/

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی