اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۵۸ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

  افراد خلاق کارآفرین باید به جامعه معرفی شوند

  شیراز- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: جوانان خلاق کارآفرین باید به جامعه معرفی شوند تا مشوق و الگویی برای سایر جوانان و افراد جویای کار باشند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا فریدون فرقانی، سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری نشست کارآفرینی شیراز در روزهای دهم و یازدهم خردادماه جاری افزود: این نشست فرصت مناسبی خواهدبود تا هم ازنقطه نظرهای مسئولان دولتی آگاهی یابیم و هم جوانان و دانش آموختگانی که تازه به حیطه کارآفرینی وارد شده اند به جامعه معرفی شوند.
  وی بیان داشت: اینکه افراد را تشویق کنیم که خلاقیت های خود را در زمینه ایجاد اشتغال بروز دهند، بهترین شیوه برای ایجاد اشتغال پایدار است.
  فرقانی بیان کرد: انتظار ما این است که تمام مسئولان کمک کنند تا کارآفرینی به شکل صحیح انجام شود.
  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس ادامه داد: همچنین انتظار داریم که نشست کارآفرینی شیراز با توجه به مزیت های نسبی که استان فارس دارد، در زمینه کارآفرینی و کارگاه هایی که می تواند موفقیت بیشتری داشته باشد نیز پیشگام باشد از جمله کارآفرینی در حوزه مرمت اماکن تاریخی و حوزه گردشگری.
  وی گفت: گیاهان دارویی، سنگ های زینتی و قیمتی نیز از جمله مواردی است که در زمینه کارآفرینی می تواند در این نشست در دستور کار قرار گیرد.
  6122 /6118

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی