اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۵۳ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

  چند خبرفرهنگی ورزشی ازخراسان شمالی

  بجنورد – ایرنا – دعوت جودوکاران نوجوان و نونهال استان به اردوی آمادگی تیم ملی، برگزاری کارگاه آموزشی خلاقیت و کارآفرینی در ورزش و عضویت مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی در کمیته فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی از خبرهای ورزشی استان هستند.

  ***جودوکاران نوجوان و نونهال استان به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شدند
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی کوروش خسرویار رئیس هیات جودو و کوراش استان از حضورچهار نماینده استان در اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان و نونهالان خبر داد .
  وی گفت: مجید بریمانلو ، علی محمدی بریمانلو، رضا پارساپور و قاسم باغچقی از خراسان شمالی به همراه 14 جودو کار از سراسر کشور به این اردو دعوت شدند.
  این اردوی آمادگی 10 خرداد ماه تا 13 خرداد ماه در مجموعه شهید کبکانیان تهران برگزار و نفرات متخب به مسابقات آسیایی 2016 هند اعزام خواهند شد.
  .
  *** کارگاه آموزشی خلاقیت و کارآفرینی ورزشی در بجنورد برگزار شد
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی کارگاه آموزشی خلاقیت و کارآفرینی در ورزش به مناسبت هفته جوان و با حضور عبدالرضا کردی رئیس مرکز جهانی خلاقیت در کشور مالزی و معاون پژوهش انجمن مطالعات خانواده در ایران روز گذشته در بجنورد برگزار شد.
  کردی در جمع جوانان استان در محل فرهنگسرای شهرداری بجنورد ، اراده و ریسک پذیری را اولین گام در کار آفرینی و خلاقیت عنوان کرد و گفت: متاسفانه به دلیل فرهنگ سازی غلط در سابقه تاریخی جامعه ما، روحیه کار آفرینی و خلاقیت در بین جوانان کمرنگ است و بسیاری از خانواده ها علاقمند به امور اداری و کارهای با ریسک پذیری پایین هستند.
  این مدرس ،کار آفرینی ورزش را از جمله ظرفیت های اصلی برای کار آفرینی عنوان کرد و گفت: باشگاهداری در کشورهای پیشرفته صنعتی از جمله ظرفیت های مهم کار آفرینی است و علاوه بر ایجاد شغل ، ثروت و سرمایه را نیز به دنبال دارد.
  وی تغییر در نگرشهای جامعه نسبت به کارآفرینی ، آموزش های پایه کار آفرینی در مدارس و خانواده ها و آموزش خلاقیت در بین جوانان را از جمله اصول اولیه کار آفرینی و خلاقیت دانست و اظهار کرد: آغاز خلاقیت با یک ایده خام و یک جرقه ذهنی آغاز می شود و بازیهای ایرانی و تنوع فرهنگی اقوام ایرانی سرشار از زمینه های کار آفرینی است.
  رئیس مرکز جهانی خلاقیت در کشور مالزی و معاون پژوهش انجمن مطالعات خانواده در ایران، دانش خلاقیت و کار آفرینی ، نو آوری ، تغییر و مدیریت خویشتن در سایه تلاش و نقشه راه را از دیگر اصول اولیه کار آفرینی عنوان کرد.
  وی خاطر نشان کرد:ذهن پردازشگر، نیاز امروز دانش آموزان و جوانان است و هر شخص کار آفرین با داشتن الگوی ملموس و در دسترس می تواند در این حوزه موفق شود.
  *** عضویت مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی درکمیته فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی و براساس اعلام فدراسیون کشتی اعضای کمیته فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی معرفی شدند و امین رشید لمیر مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز به عضویت این کمیته پنج نفره در آمد.
  رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی ، گرامی داشت شهدای مدافع حرم 8 خرداد ماه در محل خانه کشتی شماره دوبرگزار می شود.
  رضا سوخته سرایی، حسن محبی، تقی توپچی، حمید قشنگ و امین رشید لمیر بعنوان اعضای کمیته فنی بر این رقابت ها نظارت خواهند داشت.
  استان 925 هزار نفری خراسان شمالی دارای 45 هیات ورزشی می باشد که طبق آمار ثبت شده در سامانه اینترنتی ، تعداد 22 هزار و 392 کارت بیمه ورزشی صادر شده است.
  6003/ 6042

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی