اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۴۸ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

  کارآفرینی روشندل جوانرودی برای چهار نفر

  کرمانشاه - ایرنا - روشندل جوانرودی که با موافقت اصولی اداره بهزیستی مجوز تاسیس مهد کودک را دریافت کرده توانسته علاوه بر اشتغال مناسب برای خود، برای چهار نفر دیگر نیز ایجاد اشتغال کند.

  پروانه نادری، روشندل جوانرودی 29 سال سن دارد و از افراد زیرپوشش بهزیستی است که با حمایت ، مشاوره و مددکاری این نهاد موفق به اخذ مدرک کارشناسی رشته علوم تربیتی شده است.
  وی داشتن هدف، انگیزه و تلاش بی وفقه را از جمله موفقیت های خود می داند و می گوید: هیچ موفقیتی در یک لحظه بدست نیامده است بلکه موفقیت چیزی است که برای آن باید تلاش کرد.
  این روشندل جوانرودی افزود: همه باید بدانند که معلولیت توجیه مناسبی برای نرسیدن به اهداف والای انسانی نیست. نادری؛ موفقیت های خود را مدیون بهزیستی می داند و از همه کسانی که در این راستا وی را با مشاوره و مددکاری حمایت کرده اند قدردانی کرد.
  رییس اداره بهزیستی جوانرود نیز با اشاره به حمایت های این نهاد از این روشندل گفت: پروانه نادری زیرپوشش سازمان بهزیستی است که با حمایت ها ، مشاوره و مددکاری پرسنل این اداره در رشته علوم تربیتی ادامه تحصیل و موفق به مدرک لیسانس در این رشته شد.
  محمد فرزین، با اشاره به اینکه مجوز تاسیس مهدکودک با سازمان بهزیستی است افزود: در این راستا با توجه به توانایی و استعدادهای این روشندل که یک مشاور فنی هم برای خود معرفی کرده است؛ بهزیستی هم برای وی مجوز تاسیس مهد کودک صادر کرده است.
  وی اظهار داشت: این روشندل با بروز توانایی و استعدادهای خود توانسته الگوی روشنی برای همه مردم به ویژه معلولان و روشندلان باشد.
  رییس اداره بهزیستی با بیان اینکه باید توانایی های معلولان را باور کنیم خاطرنشان کرد: معلولان و روشندلان توانایی ها و ویژگی هایی دارند که افراد عادی از آن عاجزند.
  فرزین از حمایت های سازمان بهزیستی از مهدکودک این روشندل جوانرودی خبر داد و گفت: با رایزنی هایی که با سازمان بهزیستی در این راستا انجام داده ایم قرار شده کمک های برای تجهیز به این مهدکودک اختصاص یابد.
  وی یادآورشد: پروانه نادری اولین روشندلی است که در کشور مجوز تاسیس مهدکودک دریافت کرده است.
  شهرستان جوانرود با 74 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
  8066/7453

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی