اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۴۷ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

  دومین نشست «کارآفرینی شیراز» برگزار می شود

  شیراز – دومین نشست« کارآفرینی شیراز» خرداد ماه برگزار می شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس ظهر سه شنبه در نشست خبری مشترک اتاق بازرگانی شیراز، گفت: دومین نشست «کارآفرینی شیراز» روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه در شیراز برگزار می شود.

  حبیب شریف افزود: نشست شیراز به عنوان یک رویداد شبکه ساز در اکوسیستم غرب آسیا با هدف توسعه همکاری ها و ایجاد مرکز منطقه ای در حوزه کسب و کارهای نوپا ارزش آفرین فعالیت خود را از سال ۹۴ آغاز کرده است.

  وی ادامه داد: کارآفرینی مقوله ای است چند بعدی که عوامل متعددی باید به خوبی و درستی در کنار یکدیگر کار کنند تا بتوان نتیجه مناب را کسب کرد.

  رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس تصریح کرد: نشست شیراز به طور مستقل و بدون وابستگی به هیچ نهاد دولتی و جریان سیاسی به طور زیر ساخت بندی شده است.

  شریف تاکید کرد: نشست شیراز دارای شورای سیاست گذاری اعم از افراد تاثیرگذار در اکوسیستم می باشد که به طور دوره ای قابلیت تغییر و جا به جایی را دارد.

  وی با بیان اینکه پنل های مختلف برای این نشست در نظر گرفته شده است، گفت: پنل بانکها، سرمایه گذاری و صندوق ها، پنل استارتاپ و کسب و کارهای کوچک، پنل فرهنگی و رسانه و.... در نظر گرفته شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی