اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۴۵ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد:

  سامانه شناسایی بیکاران در کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی می‌شود

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: با توجه به ضرورت تشکیل سامانه شناسایی بیکاران در استان به زودی این سامانه راه‌اندازی می‌شود.

  ارسلان حسن پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه بیکاری مهم‌ترین معضل اجتماعی در کشور است، اظهار داشت: در جلسات شورای اشتغال استان پیشنهاد تشکیل سامانه شناسایی بیکاران استان مطرح شد.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: در این سامانه  نام افراد فارغ التحصیل و بیکار با مشخصات خود از قیبل  سن، جنسیت، کدملی و مدرک تحصیلی قید می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: با تشکیل این سامانه می‌توان برای ساماندهی این افراد برنامه‌ریزی علمی و کیفی‌تر داشت و  بانک‌های عامل تسهیلات اشتغالزایی را به صورت واقع بینانه‌تر در این زمینه به افراد متقاضی پرداخت کنند.

  حسن پور با بیان اینکه در طول دو سال گذشته 100 درصد اعتبارات این صندوق در استان جذب شد، تصریح کرد: صندوق در استان از طرح‌هایی حمایت می‌کند که بازار فروش خوبی داشته باشند.

  وی بیان کرد: بازاریابی مناسب و بومی‌سازی طرح‌ها با توجه به شرایط اقلیمی و منطقه‌ای از تدابیر لازم جهت پرداخت تسهیلات است که منجر به تولید و اشتغال پایدار می‌شود.

  حسن پور تصریح کرد: صندوق کارآفرینی با پرداخت تسهیلات می‌تواند روش مؤثری برای رفع معضل بیکاری در کهگیلویه و وبویراحمد باشد.

  وی با توجه به شرایط فعلی اشتغال در کشور، عنوان کرد: صندوق کارآفرینی امید به عنوان فرهنگ جایگزین می‌تواند فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال در استان باشد و تا حدودی چرخه اقتصادی با همت جوانان کارآفرین رونق یابد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی