اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۴۴ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۷

  گوشی هوشمند ضد هک 20 هزار دلاری

  استارتاپ انگلیسی موسوم به «سیرین لبز» مدعی است به‌زودی موبایلی را عرضه می‌کند که 3 سال جلوتر از فناوری‌های روز و ضد هک خواهد بود.
  خبرآنلاین: استارتاپ انگلیسی موسوم به «سیرین لبز» مدعی است به‌زودی موبایلی را عرضه می‌کند که 3 سال جلوتر از فناوری‌های روز و ضد هک خواهد بود.

  این کمپانی که تاکنون 72 میلیون دلار سرمایه خصوصی جذب کرده می‌گوید به‌زودی اولین فروشگاه خود را در Mairfair لندن راه‌اندازی می‌کند.

  گوشی هوشمندی که ساخته می‌شود بر مبنای اندروید بوده و با آنچه در بازار تجاری موجود است ازلحاظ به‌کارگیری فناوری 3 سال جلوتر از بقیه (به ادعای مسوولان کمپانی) خواهد بود و به دلیل وجود فناوری‌های برتر حدود 20 هزار دلار قیمت دارد.

  استارتاپ مذکور مدعی است اگر مدیران ارشد اطلاعاتشان لو برود بسیار بیشتر از رقم پرداختی برای گوشی ضرر خواهند کرد و بنابراین حاضرند 20 هزار دلار برای یک گوشی ضد هک بدهند.

  گفتنی است بازار گوشی‌های لاکچری در جهان 1.1 میلیارد دلار ارزش داردو اغلب گوشی‌های این‌چنینی از طلا و الماس ساخته‌شده‌اند و مثلاً سازنده انگلیسی به نام ورتو گوشی‌هایی به ارزش 10 هزار تا 300 هزار دلار می‌فروشد درحالی‌که رکورد فروش متعلق به یک گوشی آیفون 5 سیاه مجهز به الماس بوده که 15.3 میلیون دلار به فروش رفته است.
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ