اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۳۸ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
  امام جمعه شهرضا مطرح کرد

  تسریع در حل مشکلات کارخانه‌ها در شهرضا/ ظرفیت داخلی برای اشتغالزایی جوانان استفاده شود

  امام جمعه شهرضا گفت: همه مسئولان باید در تحقق شعار سال با تکیه بر ظرفیت‌ها و تولیدات داخلی زمینه اشتغال‌زایی و کارآفرینی جوانان را در شهرستان شهرضا فراهم کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام‌گذاری شده، اظهار داشت: تلاش تمامی مسئولان باید در راستای تحقق این شعار باشد.

  وی با بیان اینکه نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با هدف عملیاتی شدن برنامه‌ریزی‌های اقتصاد مقاومتی در راستای رسیدن به خودکفایی است، افزود: همه مسئولان باید در تحقق شعار سال با تکیه بر ظرفیت‌ها و تولیدات داخلی زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی جوانان را در شهرستان  فراهم کنند.

  امام جمعه شهرضا با تأکید بر اینکه اشتغال باید در شهرستان شهرضا رونق بگیرد، بیان کرد: چرخ کارخانه‌ها باید به چرخش درآید و مشکلات اقتصادی کارخانه‌ها برطرف شود تا رضایت مردم حاصل شود.

  وی با اشاره به برگزاری انتخابات به عنوان یکی از مهم‌ترین رخدادهای سیاسی کشور، گفت: حضور مردم در صحنه انتخاباتی به عنوان یکی از مهمترین رخدادهای سیاسی کشور با شکوه هرچه تمام در هفتم اسفند برگزار شد.

  حجت‌الاسلام یعقوبی افزود: با توجه به برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه‌های انتخابیه شهرضا و دهاقان لازم است مردم در روز دهم اردیبهشت ماه حضور جدی در صحنه انتخابات داشته و دشمن را ناامید کنند.

  وی با بیان اینکه امیدواریم در 10 اردیبهشت ماه نیز شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم، اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی پشتوانه‌ای محکم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  امام جمعه شهرضا با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، گفت: با توجه به اینکه دشمنان بر روی جوانان تمرکز کرده‌اند تا نسبت به باورهای دینی و معنوی در آنها سستی ایجاد کنند، مراسمی مانند اعتکاف تمامی برنامه‌ریزی‌های آنها را خنثی می‌کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی