اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۳۶ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
  امام جمعه بوشهر:

  اتاق فکر تولید و کارآفرینی اصناف استان بوشهر تشکیل شود

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اصناف استان بوشهر نیازمند یک اتاق فکر قوی است گفت: بازار استان بوشهر باید به سمت تولید، کارآفرینی، کار علمی و پشتوانه سازی برود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز درنشست با مسئولان اتحادیه‌های صنفی مرکز استان بوشهر با اشاره به نقش مهم اصناف در اقتصاد جامعه اظهار داشت: اصناف  با داشتن نقش مهم در اقتصاد جامعه در ساختار هندسه زندگی بشری، واسطه تولید و مصرف است و در هندسه اقتصاد زندگی تاثیرگذار است.

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اصناف نقش مهمی در پیشرفت اقتصاد جامعه دارد تصریح کرد: سلامت معنوی و مادی اصناف یکی از مهم‌ترین ارکان پیشرفت و قوام اقتصادی جامعه است.

  صفایی بوشهری با بیان اینکه بازار بوشهر همیشه متأثر از بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده، افزود: در عرصه بازار در استان از دیرباز بخاطر ارتباط با بازار خارجی دچار مشکل بوده‌ایم و بازار ما یک بازار صادراتی نبوده بلکه مصرفی بوده است.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه هیچگاه در بازار استان بوشهر تدبیر تولید نداشته ایجاد نشده اظهار داشت: برای اینکه بازار قدرت رقابت پیدا کند باید به سمت تولید درون استانی سوق  داده شود.

  وی با بیان اینکه اگر در استان تولید داشته باشیم مدیریت بازار بسیار راحت‌تر است تصریح کرد: یکی از مشکلات جدی بازار استان بوشهر این است که حوزه تولید مایحتاج داخل استان به ویژه شهر بوشهر بسیار ضعیف است که به دنبال آن مدیریت بازار نیز ضعیف می‌شود.

  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اصناف نیازمند یک اتاق فکر قوی است، تاکید کرد: بازار استان بوشهر باید به سمت تولید، کارآفرینی، کار علمی و پشتوانه سازی برود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی