اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۳۱ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱

  کراس اور زیر 50 میلیونی ایران خودرو!

  قیمت خودروی h30 کراس (شاسی‌بلند شهری جدید ایران خودرو) توسط معاونت بازاریابی و فروش این شرکت اعلام شد.
  zoomit.ir - حامد قاسمی نراقی: قیمت خودروی h30 کراس (شاسی‌بلند شهری جدید ایران خودرو) توسط معاونت بازاریابی و فروش این شرکت اعلام شد.

  قیمت H30 کراس اعلام شد: کراس اور زیر ۵۰ میلیون تومانی

  گروه صنعتی ایران خودرو از یکشنبه ۵ اردیبهشت خودروی کراس اور (شاسی بلند شهری) جدید خود را با نام H30 کراس برای تحویل مرداد تا آبان، پیش‌فروش خواهد کرد.

  مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت :«برای پیش خرید H30 مبلغ پیش‌پرداخت، ۲۰ و ۲۳ میلیون تومان منظور شده است تا مشتریان در سطوح مختلف درآمدی، توان ثبت‌نام داشته باشند. سود مشارکت این طرح ۲۱ درصد و زمان تحویل خودروها نیز مرداد تا آبان ۱۳۹۵ در نظر گرفته شده است.»

  معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو قیمت این شاسی‌بلندشهری جدید را کمتر از ۵۰ میلیون دانست و اعلام کرد :«به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) و ایام پر برکت ماه رجب، H30  با قیمت اولیه‌ی ۴۴ میلیون تومان به بازار ارائه خواهد شد.»

  پیش فروش خودروی H30 از روز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در نمایندگی‌های فروش  و سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو انجام می‌شود.

  H30 کراس از پیشرانه‌ی TU5 با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی به همراه ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودروی شاسی بلند شهری دارای ۱۰۵ اسب بخار توان خروجی در ۵۷۵۰ دور در دقیقه است. اچ ۳۰ کراس حجم باک بنزین ۵۱ لیتری دارد و مصرف سوخت ترکیبی آن ۷.۰۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خودرو با شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۱۲.۵ ثانیه، تا حداکثر  ۱۸۳ کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد. جعبه‌دنده‌ی این خودرو نیز خودکار است.
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی