اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۲۷ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
  معاون کمیته امداد اردبیل:

  کارگاه‌های آموزشی اشتغالزایی برای مددجویان استان اردبیل برگزار می‌شود

  معاون اشتغال و خودکفایی کمیته‌ی امداد استان اردبیل گفت: با هدف کارآفرینی و توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد کارگاه‌های آموزشی اشتغالزایی برای مددجویان استان اردبیل برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، جهانبخش نژادجواد بعد از ظهر امروز در نشست تخصصی کارآفرینی استراتژیک در کمیته امداد اردبیل اظهار داشت: بر‌اساس رویکرد جدید حوزه‌ اشتغال مبنی بر توجه به کارآفرینی و سوق‌دادن کسب و کارهای خرد به سمت خودکفایی، تلاش داریم تا با برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی به صورت عملی نیز وارد این مبحث شویم.

  وی با اشاره به اینکه کمیته‌ امداد در امر کارآفرینی توجه ویژه‌ای به فرزندان خانواده‌های تحت حمایت دارد، گفت: با استفاده از ظرفیت جوانان و فرزندان تحت حمایت می‌توانیم اقدامات چشمگیری را برای رونق اقتصادی خانواده‌ها رقم بزنیم.

  معاون اشتغال و خودکفایی کمیته‌ امداد استان اردبیل تصریح کرد: پژوهش‌ها و بررسی‌ها نشان می‌دهد که آموزش در رشد و تعالی کارآفرینان نقش بسزایی را ایفا می‌کند که این نهاد با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد قصد دارد مددجویان و فرزندان آنان را به کارآفرینانی موفق تبدیل کند.

  نژادجواد عوامل موثر کارآفرینی را خلاقیت، الگوهای برتر، پشتیبانی، حمایت معنوی و حمایت‌های شغلی برشمرد و افزود: کمیته‌ امداد در تلاش است تا مددجویان را بیش از پیش با این عوامل آشنا ساخته و زمینه‌های لازم را برای عملیاتی شدن آن فراهم کند.

  معاون اشتغال و خودکفایی کمیته‌ امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نیروی انسانی آموزش دیده و کارآمد نیز از عوامل موثر در ایجاد کسب و اشتغال مولد و پایدار است، اظهار داشت: با توجه به اینکه همکاران این حوزه همواره در تمامی مراحل اجرای طرح‌های کسب و کار هدایت‌گر خانواده‌های تحت پوشش در این حوزه می باشند ارتقاء مهارت‌های اشتغال را با جدیت تمام پیگیری می‌کنند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی