اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۱۹ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
  مدیر آموزش و پرورش آمل:

  رشته‌های کارآفرینی در مدارس شهرهای مرکزی مازندران ایجاد شد

  مدیر آموزش و پرورش آمل با تاکید بر تقویت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان گفت: رشته‌های کارآفرینی در مدارس شهرهای مرکزی مازندران ایجاد شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از آمل، حمید محمد‌نسب ظهر امروز در مراسم تجلیل از نخبگان علمی آمل، با بیان اینکه نقش آموزش و پرورش در توسعه هر جامعه‌ای حائز اهمیت است، اظهار داشت: عدم توجه به حوزه فنی‌ و حرفه‌ای و کار و دانش یک خسارت بزرگی است که به جامعه وارد می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه توجه به این دو رشته توجه به حوزه بین‌المللی است و ایران از زمان امیرکبیر با ساخت دارالفنون بر فنی‌ و حرفه‌ای توجه ویژه‌ای داشت، تصریح کرد: در این شهرستان نخستین هنرستان صنعتی در سال 53 بوده و تا سال 57 هنرستان دیگری احداث شد.

  مدیر آموزش و پرورش آمل با تاکید بر‌اینکه کارآفرین در واقع قدرت ملی یک جامعه است، افزود: امسال توجه به منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اقتدار و عمل باید از طریق تقویت کارآفرینی اجرایی شود.

  محمدنسب با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با توجه به فنی‌ و حرفه‌ای و عمل آن بر نگرش کار و دانش رویکردی بر اجرای تاکیدات رهبری است، افزود: این شهرستان با وجود قدمت دیرینه در عرصه علم و دانش، اکنون در خود کارآفرینان برتری را پرورش داده که آنها توانستند با راه‌اندازی کارخانجات، گلخانه‌ها و صنایع به ایجاد اشتغال‌زایی زیادی بپردازند.

  مدیر آموزش و پرورش آمل با تاکید بر تقویت آموزش‌های فنی و حرفه ای در استان، گفت: رشته‌های کارآفرینی در مدارس شهرهای مرکزی مازندران ایجاد شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از تسنیم، در دهمین همایش نخبگان علمی 120 نخبه علمی به همراه مدیران هنرستان‌ها، هنرجویان و هنرجویان کنکوری‌ها با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل شدند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی