اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۱۸ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

  اختصاص اعتبار 250 میلیون دلاری به صندوق امید برای کارآفرینی

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال از طریق گردشگری گفت:کارآفرینانی که در زمینه گردشگری دارای ایده های مناسب هستند، می‌توانند از تسهیلات قرض الحسنه صندوق بهره‌مند شوند.

  اصغرنوراله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره ایجاد اشتغال و گردشگری گفت: از جاذبه های گردشگری در داخل ایران می‌توان به 4عامل مهم تاریخی، طبیعی،خدماتی و مذهبی اشاره کرد، ایران در زمینه گردشگری دارای مزایای رقابتی است.

  نورالله زاده درباره برنامه های صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت:یکی از استراتژی‌های مهم صندوق، حمایت از رونق صنعت گردشگری در ایران است.کارآفرینانی که ایده های مناسب دارند می‌توانند از تسهیلات قرض الحسنه صندوق بهره‌مند شوند.

    مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه هدف از توجه به توسعه اشتغال در صنعت گردشگری اتصال ظرفیت‌های داخلی کشورمان به بازار جهانی است اظهار داشت: در حال حاضر صنعت گردشگری جزو بزرگترین و متنوع ترین صنایع در دنیا محسوب می‌شود.  با توجه به آثار اقتصادی این صنعت، اگر کشوری که جاذبه های فرهنگی، طبیعی یا تاریخی مناسبی دارد، بتواند از ظرفیت های خود استفاده کرده و چرخ های این صنعت را به نحو صحیحی به حرکت درآورد، شاهد رشد و شکوفائی بزرگی در سطح اقتصاد خود خواهند بود.

  وی از اختصاص 250 میلیون دلاری اعتبار توسط صندوق توسعه ملی به صندوق کارآفرینی امید خبر داد و گفت: یکی از مصوبات هیأت دولت برای سال جاری این بوده که 250 میلیون دلار حساب و سپرده نزد صندوق کارآفرینی امید ایجاد کند که اگر این موضوع محقق شود توان صندوق در سال آینده 2 برابر افزایش می‌یابد و می ‌توانیم تسهیلات بیشتری داشته باشیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی