اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۱۲ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۱
  معاون صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر:

  خانه فرش استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

  معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: در راستای توسعه صادرات و بازاریابی صنایع دستباف، خانه فرش استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ابوالقاسم محمدزاده بعدازظهر امروز در نشست بررسی مشکلات واحدهای صنفی استان بوشهر با بیان اینکه توسعه صادرات در استان بوشهر در اولویت برنامه‌های این حوزه قرار دارد اظهار داشت: در راستای توسعه صادرات محصولات استان بوشهر بازرگانان و تولید کنندگان در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت می‌کنند.

  وی از برگزاری نمایشگاه فرش دستبافت چین خبرداد و گفت:  علاوه بر این، تولید کنندگان استان بوشهر در نمایشگاه‌های مسکو، عمان و برخی نمایشگاه‌های دیگر شرکت می‌کنند.

  معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت بالایی در حوزه تولید فرش دستباف دارد بیان کرد: گبه و گلیم استان بوشهر دارای شهره جهانی است که که این ظرفیت باید بیش از پیش شناسانده و معرفی شود.

  محمدزاده با تاکید بر راه‌اندازی مرکز دائمی برای فروش محصولات دستبافت از جمله گلیم و گبه تصریح کرد: در راستای توسعه صادرات و بازاریابی صنایع دستباف، خانه فرش استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

  وی از انتقال صنایع آلاینده از مرکز شهر بوشهر به شهرک صنعتی خبرداد و افزود: 15 درصد واحدهای صنفی استان بوشهر الایندگی دارند که برای انتقال این واحدها به شهرک صنعتی تمهیدات لازم انجام شده است.

  معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر از تقویت واحدهای صنفی استان بوشهر خبردادو بیان کرد: واحدهای صنفی دارای تولیدات تجاری دراولویت تقویت  قرار دارند.

  وی با بیان اینکه بیش از 35 هزار واحد صنفی در استان فعال است افزود: این واحدها در استان بوشهر بیش از 100 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده‌اند.

  محمدزاده بااشاره  به اینکه برخی از امور در بخش تولید به بخش خصوصی واگذار می‌شود گفت: اصلاح و نوسازی ساختار منابع انسانی اصناف نیز در دستور کار قرار دارد که توسعه سازمانهای صنفی می‌تواند در اقتصاد نقش موثری داشته باشند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی