اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۱۱۱ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷
  مدیرکل کمیته امداد قزوین مطرح کرد

  آموزش کارآفرینی برای بیش از 4 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد قزوین

  مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: آموزش کارآفرینی و مهارت‌آموزی به بیش از 4000 نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین انجام شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، هدایت‌الله صفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اصلی کمیته امداد استان قزوین در زمینه اقتصاد مقاومتی، آموزش کارآفرینی و مهارت‌آموزی به مددجویان تحت پوشش است که در همین راستا به بیش از چهارهزار نفر از مددجویان آموزش داده شد.

  وی عنوان کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد استان قزوین در زمینه اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال پایدار، کم‌کردن ریسک‌پذیری و ایجاد درآمد از محل آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی است.

  صفری افزود: آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی سبب تغییر رفتار، بهبود فضای کسب‌وکار، ارتقای بهره‌وری در زمینه اشتغال و خودکفایی جامعه هدف می‌شود.

  مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: در زمینه آموزش کارآفرینی و مهارت‌آموزی، 2921 مورد آموزش پایدارسازی و توسعه، 891 مورد مهارت‌آموزی، 322 مورد حرفه‌آموزی دانش‌آموزان و 150 مورد کارآفرینی انجام شد.

  وی خاطرنشان کرد: آموزش‌های کارآفرینی و مهارت‌آموزی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین با اعتباری بیش از 5 میلیارد ریال انجام شده است.

  صفری تصریح کرد: 493 مورد نیز کاریابی و تعامل با کارفرمایان انجام شده که در این زمینه بسته تشویقی توسط کمیته امداد به کارفرمایانی که مددجویان تحت پوشش را به‌کارگیری می‌کنند داده می‌شود که حق بیمه به‌ صورت کامل در سال اول و در سال‌های بعدی 50 درصد توسط کمیته امداد استان قزوین پرداخت می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی