اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۹۳ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه مطرح کرد

  رشد 36 درصدی پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی استان کرمانشاه

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه گفت: پرداخت تسهیلات این صندوق در سال 94 نسبت به سال 93 به مبلغ 418 میلیارد و 232 میلیون ریال 96 درصد رشد داشته است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، مسعود خاکسار در نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری سال 95 که امروز در کرمانشاه برگزار شد تعداد پرونده‌های پرداخت تسهیلات سال 94 را 3516 مورد اعلام و اظهار داشت: این رقم در سال 93، 213 میلیارد و 469 میلیون ریال با تشکیل 1475 فقره پرونده بوده است.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه از فعالیت 15 دفتر شهرستانی صندوق و 33 نیروی خبر داد و عنوان کرد: بودجه سال گذشته این صندوق 412 میلیارد و 200 میلیون ریال بوده که در سه مرحله دریافت شده است.

  خاکسار جایگاه صندوق کارافرینی و امید استان کرمانشاه را مناسب اعلام و بیان کرد: جایگاه این صندوق در پرداخت تسهیلات برای ایجاد اشتغال رتبه پنجم کشور است.

  وی به شرایط مناسب صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه در انعقاد قراردادها اشاره کرد و گفت: در سال 94 با انعقاد 37 فقره تفاهم نامه با دستگاه‌های مرتبط  رتبه نخست کشوری از آن صندوق استان شده است.

  خاکسار بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ها در سطح ملی با 252 مورد پرونده 38 میلیارد و 130 میلیون ریال تسهیلات با کارمزد چهار درصد پرداخت شده است و علاوه بر این، تفاهم نامه‌های درون استانی نیز منعقد شده است.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان کرمانشاه از بررسی 11 طرح اشتغال‌زا در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: 427 میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات به این طرح‌ها پرداخت شده که اشتغال‌زایی مستقیم و غیر مستقیم را برای استان در پی داشته است.

  وی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات با نظارت و اخذ استعلام از دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود گفت: ایجاد 4056 شغل در سال 94 و 2133 شغل در سال 93  بر اساس پرونده‌های دریافت تسهیلات ثبت و گزارش شده است.

  خاکسار کمبود نیروهای صندوق کارافرینی و امید استان کرمانشاه را یکی از مشکلات دانست و عنوان کرد: در صورتی که امسال 1000 میلیارد تومان به این صندوق در قبال ضمانت‌های مطمئن پرداخت شود پرداخت تسهیلات صندوق استان به دو برابر سال قبل افزایش می‌یابد.

  انتهای پیام /

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی