اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۸۷ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز عنوان کرد

  برطرف کردن مشکلات کارگری اولویت مهم فرمانداری شهرستان البرز

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز گفت: ایجاد اشتغال و کارآفرینی، تقویت معیشت و برطرف کردن مشکلات کارگری در اولویت کار فرمانداری شهرستان البرز است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، رضا عسگری صبح امروز در نخستین شورای اداری شهرستان البرز که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مدیریت مطلوب منابع مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموار می‌سازد و باید در این زمینه روند اشتباه گذشته اصلاح شود.

  وی افزود: تحقق مولفه‌های تحقق شعار سال 95 در گرو مدیریت مطلوب منابع و فرهنگ‌سازی است و این مهم محقق نمی‌شود مگر اینکه نگاه ما به نحوه مدیریت تغییر کرده و فرهنگ استفاده بهینه از زمان و مدیریت کارآمد نوین نهادینه شود.

  سرپرست فرماندار البرز با اشاره به نام‌گذاری هوشمندانه سال 95 با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت‌گزاری یک نعمت است که باید صادقانه و بی‌منت باشد.

  عسگری بیان کرد: امیدوارم مولفه‌های مد نظر در تحقق راهبرد امسال از جمله تقویت تولید داخلی، رفع معضل بیکاری ، جلوگیری از مصرف گرایی با مدیریت مطلوب منابع و فرهنگ‌سازی در این زمینه محقق گردد تا ایران اسلامی در مسیر عزت و توسعه با شتاب بیشتری گام بردارد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز افزود: استفاده درست از منابع با نگاه درون‌زا و ظرفیت‌سازی جدید در تمامی عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در راستای مدیریت منابع بوده و زمینه پویایی کشور را فراهم می‌سازد.

  عسگری با اشاره به سرمایه‌های موجود در کشور استان قزوین و به ویژه شهرستان البرز تصریح کرد: در مسیر توسعه باید نگرش غالب جامعه نسبت به اشتغال و کارآفرینی تغییر کند تا بتوانیم به نقطه مطلوب دست یابیم.

  وی خاطرنشان کرد: سرمایه‌های عظیمی از لحاظ زیرساخت‌های صنعتی و کشاورزی، منابع و مواد خام در سطح شهرستان وجود دارد که با بهره‌گیری از آنها می‌توان زمینه لازم جهت افزایش تولید، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال برداشت.

  سرپرست فرمانداری شهرستان لبرز با اشاره به وظایف دستگاه‌های اجرایی در ارائه خدمات به مردم عنوان کرد: شفاف‌سازی و بازنگری نحوه ارائه خدمات بر سرعت ارائه خدمت افزوده و از اتلاف وقت  ارباب رجوع جلوگیری می‌کند.

  عسگری در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته 1270 پرونده کارگری در شهرستان با اهتمام ویژه دستگاه قضایی مختومه شده است گفت: امیدوارم با تدبیر مسئولان شهرستان در شناسایی فرصت‌های اشتغال در حوزه مسئولیت خود مشکلات کارگری و ایجاد فرصت‌های اشتغال جدید در شهرستان البرز به حد اقل ممکن برسد.

  وی همچنین ضمن تشکر از اعضا ستاد خدمات سفر شهرستان بخاطر ارائه خدمات به مسافران نوروزی اظهار داشت: امیدوارم با بهره‌گیری از تمامی امکانات در چارچوب استاندارهای موجود بتوانیم به حداکثر بهره‌وری دست یابیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی