اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۷۲ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۶

  امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید

  رئیس کمیته امداد و اصغر نورالله زاده، سرپرست صندوق کارآفرینی امید برای اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به نیازمندان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری مهر، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید در ۷ ماده و ۸ تبصره به امضاء رسید که شامل همکاری صندوق کارآفرینی امید در اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به متقاضیان معرفی شده از سوی کمیته امداد و اجرای طرح های خوداشتغالی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند است.

  بر اساس  این تفاهم نامه ۵ ساله بین کمیته امداد و صندوق کارآفرینی امید، اعطای تسهیلات به افراد معرفی شده از طرف کمیته امداد تا سقف یک میلیارد ریال و بازپرداخت تسهیلات پرداختی در سرفصل های خوداشتغالی و کارفرمایی حداکثر ۵ ساله خواهد بود. 

  همچنین در این تفاهم نامه آمده است: شناسایی، ساماندهی، توانمندسازی و آموزش افراد تحت حمایت با اولویت طرح هایی است که قابلیت استقرار در مناطق شهری و روستایی و محیط های خانگی را داشته باشند و معرفی نامه کمیته امداد نیز به عنوان توجیه اقتصادی طرح و مجاز بودن نوع شغل و محل کسب و کار تلقی می شود.

  کمک و مشاوره به تولیدکنندگان برای برندسازی و صادرات محصولات تولیدی به کشورهای هدف، برگزاری نمایشگاه های محلی، استانی، منطقه ای و ملی با هدف ایجاد بازار برای فروش محصولات تولیدکنندگان و نظارت کامل بر اجرای طرح پس از پرداخت تسهیلات علاوه بر نظارت صندوق از دیگر تعهدات کمیته امداد در این تفاهم نامه عنوان شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی