اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۶۳ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۸
  http://media.isna.ir/content/1457156853463_b.JPG/2

  ضرورت توجه به درآمدزایی در دانشگاه های نسل سوم

  رئیس دانشگاه پیام نور گفت: مسأله درآمدزایی در دانشگاه های نسل سوم باید موردتوجه قرار گیرد و دانشگاهیان به در جهت کارآفرینی و تامین درآمد پیش روند .

  رئیس دانشگاه پیام نور گفت: مسأله درآمدزایی در دانشگاه های نسل سوم باید موردتوجه قرار گیرد و دانشگاهیان به در جهت کارآفرینی و تامین درآمد پیش روند .

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر رستمی ابوسعیدی در بازدید از دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان افزود: بودجه کارآفرینی و فضای فیزیکی باید در جهت رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان به کار گرفته شود و مراکز رشد توسعه یابد .

  وی گفت: در دانشگاه ها باید به قشر دانشجو احترام گذاشت زیرا دانشجویان سرمایه های ملی کشور ما هستند.

  دکتر رستمی در ادامه گفت: ما برای دانشگاه پیام نور یک شورای تعقل تشکیل داده ایم که در آن سیاست گذاری ها در جهت رشد و توسعه و کیفی سازی دانشگاه صورت می گیرد، ما جزء ۱۰ دانشگاه برتر هستیم که با تلاش همکارانمان از نظر علمی و پژوهشی در جدول رتبه بندی سال جاری به جایگاه نهم ارتقاء یافته ایم.

  وی با اشاره به شرایط منطقه ای استان سیستان و بلوچستان گفت: باید از فرصت های مرزی استفاده نمود و اقدام به جذب دانشجویان از کشورهای افغانستان،پاکستان و دریای عمان و آموزش بصورت مجازی و الکترونیکی نماییم .

  دکتر رستمی در پایان گفت : ما نیاز به فراهم نمودن زیرساخت و بستر سازی مناسب برای توسعه آموزش داریم، در این راستا مجوز ارائه دروس بصورت الکترونیکی برای تمامی رشته های موجود در دانشگاه پیام نور نیز اخذ شده و تالیف و ترجمه محتوای آموزشی کلیه رشته ها به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسه نیز در دست اقدام است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر اویسی، سرپرست دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت آموزشی،پژوهشی و مالی دانشگاه داد .

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی