اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۵۹ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۳
  مدیر صندوق کارآفرینی اردبیل:

  حدود 2000 فرصت شغلی در اردبیل ایجاد شد

  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: 210 میلیارد ریال تسهیلات به منظور پویش واحدهای تولیدی در استان اردبیل به حوزه اشتغال پرداخت شده و یک هزار و 775 فرصت شغلی برای جوانان جویای کار در اردبیل ایجاد شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد حسن شاهنده در جلسه بررسی موضوعات کارآفرینی در اردبیل اظهار داشت: در زمینه کارآفرینی و ایجاد اشتغال از ابتدای امسال قریب به 300 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ کارمزد چهار درصد برای کمک به ایجاد فضای کسب و کار در استان ، رفع نیازهای ضروری افراد، خرید کالای ایرانی و کمک به رفع دغدغه‌های ازدواج جوانان پرداخت توسط این صندوق پرداخت شده است.

  وی با اشاره به عملکرد صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید علاوه بر پرداختن به موضوع اشتغال در راستای حمایت از جوانان مبلغ 45 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به متقاضیان خود نیز پرداخت کرده  است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل افزود:  علاوه بر ارائه تسهیلات اشتغال و نیز تسهیلات حمایت از ازدواج جوانان، صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل از محل تفاهم نامه همکاری صندوق و دانشگاه آزاد اسلامی نیز تعداد101 فقره به مبلغ 10 میلیارد و 100میلیون ریال در قالب تسهیلات ازدواج دانشجویی به دانشجویان پرداخت کرده که امیدواریم شاهد گشایش مشکلات جوانان در تمام عرصه‌ها مخصوصا اشتغال و ازدواج باشیم.

  شاهنده رویکرد صندوق کارآفرینی امید رااز آغاز دولت یازدهم تولید محور دانست و گفت: صندوق کارآفرینی امید با تأکید بر فرآیند محوری تولید عمل کرده و یکی از موارد راهبردی و اصلی این صندوق تحقق شعار هر روستا یک محصول و هرخانه یک کارخانه است که این صندوق از روستاهای دارای پتانسیل تولیدی و گردشگری اطلاعات لازم را اخذ و در جهت رونق روستاها و ایجاد اشتغال روستایی تسهیلات لازم را اعطا می‌نماید.

  وی حمایت مالی این صندوق را معطوف به بازار سنجی و منبع گرایی دانست و گفت: با برخورداری از این راهبردها باید اقتصاد محلی و روستایی را به اقتصاد ملی و بین المللی پیوند بزنیم و نسبت به کارآفرینی‌هایی که منجر به کارگشایی و گره‌گشایی از مشکلات جوانان و خانوارها می‌کند اقدام کرده و اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی