اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۵۳ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۰
  اصفهان؛

  برپایی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان کاشانی در توسعه اقتصاد

  نمایشگاه و فروشگاه توانمندی‌های بانوان کاشانی در توسعه اقتصادگشایش یافت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دبیر اجرایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با 55 غرفه از صنایع دستی، مسنوجات، البسه، کیف، مبل، تابلو فرش، مواد غذایی، دسرها، سبزیجات ، شیرنی جات و ترشی جات و محصولات ارگانیک تولیدی بانوان کارآفرین و بازرگان از موسسات خیریه،آموزشگاه های فنی و حرفه ای، انجمن ارگانیک، انجمن حمایت از زندانیان و دیگر زنان تولیدکننده و کارآفرین دایر شده است.

  فرزانه طاهری فرد، با تاکید بر اینکه برخی زنان صاحب غرفه در این نمایشگاه از بانوانی هستند که با وجود مشکلات فراوان خانوادگی و اجتماعی با کارآفرینی به عرصه فعالیت های اجتماعی برگشته اند گفت: مجری اجرایی این نمایشگاه گروهی از دانش آموختگان یک شرکت خصوصی هستند.

  وی، حضور بانویی که با مرگ فرزندش در اثر سرطان پس از دو سال تنهایی و افسردگی به فضای کسب و کار و نشاط اجتماعی برگشته است یادآورشد و گفت:این بانوی کاشانی با تولید کیف‌های چرمی دست ساز و تولید خود علاوه بر کارآفرینی و بازگشت به فضای کسب و کار رونق و شکوفایی اقتصادی خانواده خود و اجتماع را نیز فراهم کرده است.

  این فعال اجتماعی اقتصادی برپایی نمایشگاه و فروشگاه توانمندی‌های زنان کاشانی در آستانه نوروز را فرصت مناسبی برای کسب تجربه و الگوبرداری علاقه مندان به کارآفرینی، تولید و اشتغال بانوان در عرصه های اجتماعی اقتصادی دانست.

  شایان ذکر است نمایشگاه و فروشگاه توانمندی‌های زنان کاشانی تا 23 اسفند در سالن تختی برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.   م

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی