اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۴۷ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۵
  معاون استانداری کرمانشاه:

  کار تیمی منسجم و بی‌ادعا به رشد کارآفرینی و تولید ثروت می‌انجامد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: کار تیمی منسجم و بی‌ادعا به رشد کارآفرینی، تولید ثروت و ایجاد اشتغال می‌انجامد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، رضا رحیمی در مراسم گرامیداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر این استان که امروز در کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: هلال احمر و صلیب سرخ بنیادی مردم نهاد و یک شبکه جهانی است در حالی که دولت‌ها وظیفه حاکمیتی دارند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: اتکا به نفت و کار دولتی در شرایط حاکم وجود ندارد اما به کمک کارهای تیمی هم‌چون کار تیمی جمعیت هلال احمر می‌توان به تولید ثروت و رشد مناسب اقتصادی رسید.

  رحیمی بیان کرد: هلال احمر این استان با جمعیت فعال خود در هر بخشی که نیاز بوده رسالت خود را به طور کامل و به درستی انجام داده است.

  وی با اشاره به مانورها به عنوان تمرین آمادگی گفت: جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به طور مستمر برای ارتقا مهارت اعضای خود مانورهای زیادی را برگزار کرده است تا از خسارتهای ناشی از بروز حوادثی همچون سیل و زلزله بکاهد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه موضوع امروز را مربوط به مباحث معیشتی، اقتصادی و بیکاری اعلام و عنوان کرد: مانور به عنوان وضعیتی بین تئوری و اجرا در حوزه اقتصادی مدل مناسبی محسوب می‌شود با توجه به اینکه در شرایط کنونی استان و بهبود وضعیت حوزه مذکور به کارآفرینی نیاز است.

  رحیمی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با تشکیل گروه و تیمهایی علاوه بر برقراری ارتباط با دیگر افراد جامعه، خدمات عام‌المنفعه‌ای را بدون چشم‌داشت به مادیات ارائه می‌کند.

  وی با اشاره به حضور خیران در بخشهای مختلف جامعه گفت: خیران با حضور و صرف دارایی خود به تولید ثروت و پیشرفت جامعه کمک شایانی می‌کنند که حضور این بخش در هلال احمر استان کرمانشاه گویای این امر است.

  رحیمی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به گفته مقام معظم رهبری نیاز کشور است، افزود: به جوانان شایسته و فعالی همچون اعضای جمعیت هلال احمر که در کنار ارائه خدمت به تولید ثروت می‌پردازند برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی نیاز است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه به معضل بیکاری استان اشاره و خاطرنشان کرد: به کمک کار تیمی می‌توان در ایجاد اشتغال، خلق ثروت، رشد کارآفرینی و حرکت به سوی اقتصادی بالنده گام برداشت.

  انتهای پیام /

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی