اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۴۴ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۵
  امام جمعه مشگین‌شهر:

  منابع طبیعی مشگین‌شهر برای کارآفرینی پایدار استفاده شود

  امام جمعه مشگین‌شهر گفت: منایع طبیعی و استعدادهای بالقوه مشگین‌شهر برای ایجاد کارآفرینی پایدار برای افراد جویای کار در این شهرستان به کارگیری شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشگین‌شهر، حجت‌الاسلام رضا باوقار در همایش کارآفرینی و اشتغال در دانشگاه آزاد مشگین‌شهر اظهار داشت: منابع طبیعی و خدادادی مشگین‌شهر بهترین بستر برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای افراد بیکار در سطح شهرستان است که نیاز است در این راستا مسئولان اجرایی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

  وی تصریح کرد: برای ایجاد کارآفرینی نیاز است تا بسترهای لازم برای ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در شهرستان مهیا شود و مسئولان مربوطه با ارائه زیرساخت‌های لازم نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند و به طور ویژه از سرمایه گذاران استقبال کنند.

  امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به کسب درآمد حلال در جامعه گفت: در جامعه‌ای که ربا و کسب درآمد نامشروع ترویج شود، هرگز کارآفرینی و تولید رخ نمی‌دهد و عناصر کاذب در آن جامعه افزایش می‌یابند که در این راستا پیامبر اکرم(ص) صراحتا از درآمد نامشروع مومنان را پرهیز کرده است.

  باوقار بیان کرد: باید در این زمینه از کارآفرینی حلال برای توسعه اقتصادی شهرستان و بهبود معیشتی خانواده‌ها استفاده‌ها کنیم.

  امام جمعه مشگین‌شهر گفت: گسترش فضای کسب و کار سبب کاهش فقر و فساد در جامعه می‌شود از این رو باید مسئولان مربوطه با جدیت بیشتر از سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال کنند تا با استفاده از منابع طبیعی و گردشگری شهرستان شاهد افزایش اشتغال و کاهش آمار بیکاری در منطقه باشیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی