اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۳۷ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۹
  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر:

  طرح‌های کارآفرین نخبگان استان بوشهر به مرحله تجاری سازی رسید

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: طرح‌های کارآفرینی نخبگان استان بوشهر که در قالب استارتاپ ویکند و استارتاپ گردشگری ارائه شد با مطرح در جشنواره‌های مختلف به مرحله تجاری سازی رسید.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا آذین صبح امروز در آیین تجلیل از ایده‌های برتر در  برگزاری اردوی استارتاپ گردشگری بوشهر اظهار داشت: نخستین رویداد اردوی استارتاپ گردشگری بوشهر برای ارائه طرح‌های کارآفرینی با استفاده از ایده‌ها و خلاقیت‌های نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

  وی خاطر نشان کرد: استارتاپ گردشگری بوشهر کارآفرینی در حوزه گردشگری با مشارکت دانشجویان، سرمایه گذاران، متخصصان کسب و کار، نخبگان، اساتید، روسای دانشگاه‌ها و مسئولان دستگاه‌های مرتبط در بوشهر برگزار و مورد استقبال قرار گرفت.

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با بیان اینکه استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی، تجربی در سراسر دنیاست تصریح کرد: این رویداد علمی تجاری در بوشهر در سه روز متوالی برگزار شد و در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم آمدند تا در 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و گروه ایده‌های خود را اجرا کردند.

  آذین با بیان اینکه استارتاپ گردشگری بوشهر با حضورنخبگان برگزار شد بیان کرد: این برنامه که برای سومین بار و با محوریت گردشگری در بوشهر برگزار ‌شد سه روز در عمارت کازرونی بوشهر ادامه داشت.

  رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر افزود: استارتاپ گردشگری بوشهر  با همکاری دانشگاه خلیج فارس، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، اداره کل محیط زیست ، پارک علم و فناوری خلیج فارس، شهرداری بندر بوشهر،  اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

  وی با بیان اینکه پیش از این نیز دو رویداد کارآفرینی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در استان بوشهر برگزار شده بود گفت: برخی از طرح‌های ارائه شده در استارتاپ گردشگری بوشهر در جشنواره به مرحله تجاری سازی رسید و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

  آذین با بیان اینکه دو رویداد مهم کارآفرینی در بوشهر برگزار شده است خاطرنشان کرد: طرح‌های کارآفرینی نخبگان استان بوشهر که در قالب استارتاپ ویکند و استارتاپ گردشگری ارائه شد در جشنواره‌های مختلف  مطرح شد و به مرحله تجاری سازی رسید.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.