اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۳۶ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۲

  مبلمان صبا برترین صادر کننده مبلمان شد

  شرکت اقتدار مبلمان صبا به عنوان برترین صادرکننده صنف درودگران شهرستان پردیس استان تهران انتخاب شد.

  شرکت اقتدار مبلمان صبا به عنوان برترین صادرکننده صنف درودگران شهرستان پردیس استان تهران انتخاب شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، فرهاد عزیزی ایرانی، مدیرعامل شرکت اقتدار مبلمان صبا با تاکید بر توجه و حمایت دولت و مدیران ذیربط دوایر دولتی شهرستان پردیس از صادرات غیرنفتی، موفقیت این شرکت در کسب این عنوان و نیز حضور پررنگ در بازارهای بین‌المللی را نتیجه تلاش شبانه‌روزی این واحد صنعتی در ارایه محصولاتی با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی و نیز توجه دقیق به سلایق و تقاضای بازارهای جهانی در طراحی و تولید مبلمان عنوان کرد.

  وی افزود: با توجه به رقابت تنگاتنگ حاکم بر بازارهای بین‌المللی مبلمان و وجود رقبای قدرتمند جهانی در این صنعت و تنوع تقاضا در بازارهای بین‌المللی، تولید مبلمانی که از نظر کیفیت، طراحی و قیمت، قابلیت رقابت در بازارهای جهانی را داشته باشد، امری است بسیار مشکل که تنها با اعمال دقیق سیستم یکپارچه مدیریت بر کلیه عوامل مستقیم و غیرمستقیم حاکم بر تولید این محصول امکان‌پذیر است.

  وی دانش مدیریت، بهره‌گیری از تیم قوی طراحی محصول، استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه با استانداردهای جهانی و سرمایه‌گذاری کافی در منابع انسانی و سخت‌افزار و نرم‌افزار خطوط تولید را به عنوان مهم‌ترین این عوامل نام برد.

  در ادامه محمدرضا اقتداری، رییس هیئت مدیره شرکت اقتدار مبلمان صبا به این نکته اشاره کرد که صبا محصولات کاملاً یکسانی را به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه می‌کند و هیچ‌گونه تفاوتی در کیفیت تولید، نوع مواداولیه مصرفی و طراحی محصولات قائل نمی‌شود که این امر موجب شده تا مصرف‌کنندگان بازارهای داخلی به مبلمانی با تمامی استانداردهای روز جهانی در بازار داخل دسترسی داشته باشند.

  وی افزود: صبا با اطمینان و به راحتی رکورد طولانی‌ترین مدت ضمانت محصولات را در صنعت مبلمان کشور شامل 3 سال گارانتی به علاوه 12 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران از آن خود کرده است.

  تدوین و اجرای برنامه‌های دقیق بازاریابی و مطالعه بازار از جمله عوامل اصلی دیگر در موفقیت صبا در بازارهای داخلی و خارج کشور است.

  بهداد نجفی اسدالهی، مشاور بازاریابی و ارتباطات شرکت اقتدار مبلمان صبا هم در ادامه گفت: صبا با مطالعه و بررسی دقیق بازارهای داخل و خارج از برنامه‌ریزی دقیق و یکپارچه بازاریابی محصولات در بازارهای داخلی و خارجی استفاده کرده و علاوه بر آن از سیستم اطلاعات بازاریابی در تمامی مراحل زنجیره تأمین محصول استفاده دایمی و بهینه می‌کند.

  شرکت اقتدار مبلمان صبا برنده عنوان برترین صادرکننده مبلمان با بیش از ربع قرن سابقه، در حال حاضر در زمینه تولید مجموعه کامل مبلمان خانگی و هتلی در تهران، شهرستان پردیس فعالیت دارد.

  شهرستان پردیس در مجاورت شهر تهران و فاصله‌ای کمتر از 20 کیلومتر از پایتخت با مجموعه‌ای از برترین واحدهای تولیدی، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های مبلمان در حال حاضر قطب اصلی صنعت تولید مبلمان استان تهران و کشور است.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی