اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۳۴ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۷

  اعطای 2 جایزه اتحادیه اروپا به مدیرعامل بانک صادرات

  جایزه «شهرت برند» و «شرکت شایسته» اتحادیه اروپا در مراسمی با حضور رییس کمیسیون کارآفرینی و برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا به مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.

  جایزه «شهرت برند» و «شرکت شایسته» اتحادیه اروپا در مراسمی با حضور رییس کمیسیون کارآفرینی و برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا به مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، در مراسم ویژه‌ای که با حضور ویکتور میهالیچ رییس کمیسیون کارآفرینی و برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا (EBC*L)، عظیم فضلی‌پور نماینده کمیسیون مزبور در کشورهای فارسی‌زبان، تندیس جایزه «شهرت برند» و گواهینامه بین‌المللی «شرکت شایسته» به اسماعیل لل‍ه‌گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران اعطا شد.

  با توجه به برگزاری موفقیت‌آمیز دوره بین‌المللی EBC*L در بانک صادرات ایران، در آیینی که در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد، کمیسیون کارآفرینی و برنامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا ضمن انتخاب این بانک به عنوان اولین بانک ایرانی که توانسته است نسبت به برپایی کامل این دوره‌های اقدام کند، با اعطای جایزه «شهرت برند» و «شرکت شایسته» در سطح A از دستاوردها و رویکردهای این بانک در حوزه آموزش تقدیر کرد که این جایزه در مراسمی با حضور رییس کمیسیون مزبور در تهران به مدیرعامل بانک صادرات اهدا شد.

  دوره‌های آموزشی غیرحضوری EBC*L که مدرک آن به‌عنوان یکی از معتبرترین مدارک مدیریتی در اتحادیه اروپا شناخته شده، با رویکرد توجه به مدارک حرفه‌ای و مبنا قراردادن نیازهای آموزشی مدیران برای دستیابی به دانش روز همگام با روند جهانی شدن دانش مدیریت، در سه سطح دانش عمومی، دانش برنامه‌ریزی و دانش مدیریت برگزار شد.

  مدرک EBC*L دارای مزایایی همچون سرفصل‌های آموزشی متناسب با نیاز سطوح مختلف مدیریتی، بهره‌مندی از کتاب‌های ترجمه‌شده به زبان فارسی و خودخوان به عنوان منابع آموزشی برای مطالعه، کاربردی و به‌روز بودن سرفصل‌های آموزشی، کوتاه‌بودن مدت زمان یادگیری به جهت منسجم‌بودن مطالب، معتبربودن مدرک در سطح جهانی، سنجش و ارزیابی تمامی دانش‌آموختگان با یک استاندارد جهانی و صدور مدرک EBC*L تنها در یک مرکز جهانی در اروپا است.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی