اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۳۲ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۴
  معاون اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان بوشهر:

  طرح‌های گردشگری بوشهر با ایده‌های جدید تدوین شد

  معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: نخستین رویداد استارتاپ با موضوع ایده‌هاى ناب گردشگرى بوشهر برگزار و ایده‌های نوین گردشگری با خلاقیت‌های جدید تدوین شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ناصر امیرزاده در آئین اختتامیه استارتاپ گردشگری بوشهر با گرامیداشت هفته نکوداشت بوشهر با بیان اینکه پیش از این دو دوره استارتاپ در دانشگاه خلیج فارس برگزار شده بود، اظهار داشت: استارتاپ گردشگرى براى نخستین‌بار و با هدف ارتقا صنعت گردشگرى استان برگزار شد.

  وی، استارتاپ را یک رویداد استاندارد دانست و گفت: این برنامه مهم که در روزهاى گذشته با رقابت بین جوانان و دانشجویان صاحب ایده برگزار شد.

  معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان اینکه معرفى ایده‌ها و آشنایى داوران و شرکت کنندگان با یکدیگر در روز افتتاحیه انجام شد، افزود: در روزهاى پنجشنبه و جمعه، 10 گروه 10 نفره از استان‌هاى بوشهر، فارس، کرمان، اصفهان و تهران، به رقابت و پروراندن ایده‌هاى خود پرداختند و ایده‌هاى کاربردى و قابل اجرا که مى‌توانند در اجرای طرح‌های گردشگرى نقش داشته باشند معرفى شدند.

  امیرزاده با بیان اینکه استان بوشهر داراى ظرفیت گردشگرى بالایى است، تصریح کرد: از این قابلیت آن‌طور که باید از آن‌ها بهره‌بردارى می‌شد، نشده هرچند شهرداری بوشهر، در زمینه زیباسازى شهر و جذب گردشگر، اقدامات خوبى انجام داده است.

  وى تاکید کرد: با استفاده از ایده‌هاى مطرح شده در استارتاپ گردشگرى و حمایت مسئولان براى اجرایى شدن این ایده‌ها، شاهد پیشرفت و توسعه این صنعت در بوشهر باشیم.

  معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر تصریح کرد: قطعاً با پروراندن ایده‌هاى جوانان و گذر زمان و تکرار چنین رویدادهایى مى‌توان شاهد تاثیرگذارى و موفقیت جوانان در امر توسعه صنعت گردشگرى بود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ