اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۲۹ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۸

  راه‌آهن مدیر بازاریاب آلمانی استخدام کرد/ هاپل: برداشته شدن تحریم‌ها به ما کمک می‌کند

  باشگاه راه‌آهن در ادامه تغییر و تحولات خود یک مدیر بازاریاب آلمانی استخدام کرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از اینکه باشگاه راه‌آهن تهران توپالیدیس یونانی را به عنوان سرمربی جدید خود و جانشین مهدی تارتار معرفی کرد، این بار یک مدیر بازاریابی را استخدام کرد.

  هسه کریستین هاپل 38 ساله در در گفت‌و‌گو با سایت « freiepresse.de» با تأیید این خبر گفت: از ماه آوریل 2016 (فروردین 95) کارم را در باشگاه لیگ برتری راه‌آهن تهران در ایران آغاز خواهم کرد. از آنجایی که با رئیس باشگاه راه‌آهن آشنایی قبلی داشتم، او این پیشنهاد همکاری را به من داد. رئیس باشگاه راه‌آهن به دنبال کسی بود که بتواند از این طریق ساختار حرفه‌ای را در این باشگاه شکل دهد. این کار مورد علاقه و البته چالشی بزرگ برای من است. من در باشگاه راه‌آهن مسئول تمامی امور بازاریابی و اسپانسری خواهم بود.

  هاپل که در سال 2001 در لیورپول انگلیس در رشته مدیریت کسب و کار تحصیل کرده، برای تأمین هزینه‌های تحصیل خود شب‌ها از بیماران روانی پرستاری می‌کرد. پس از اینکه به آلمان بازگشت در آژانس مونیخ در بخش ارتباط رسانه مشغول به فعالیت شد، اما این برای او کافی نبود چون می‌خواست در بازاریابی فوتبال فعالیت کند. او در ادامه با اتحادیه‌های فوتبال استونی، لیتوانی و لتونی همکاری کرد.

  مدیر بازاریابی باشگاه چمنیتزر اف‌سی از لیگ دسته سوم آلمان گفت: رویای من برای کار در فوتبال آلمان تحقق یافت و حالا در شرایطی که تیم چمنیتزر اف‌سی در وضعیت بحرانی است و همانند یک کشتی در حال غرق شدن است، باید  از این باشگاه خداحافظی کنم.

  کریستین هاپل که در تاریخ 29 مارس 2016 (10 فروردین 95) به ایران پرواز خواهد کرد، با اشاره به اینکه قرارداد همکاری‌اش با باشگاه راه‌آهن چهار ساله است، عنوان کرد: به دنبال تجربه فرهنگی جدید و خارجی هستم. شرایط اقتصادی در ایران حالا با توجه به برداشته شدن تحریم‌ها از سوی غرب خیلی بهتر شده است.

  مدیر بازاریابی راه‌آهن با اشاره به اینکه با توجه به برداشته شدن تحریم‌ها حتی ممکن است شرکتی آلمانی اسپانسر این تیم شود، تأکید کرد: در بین 16 باشگاهی که در لیگ برتر ایران هستند، راه‌آهن تنها باشگاه خصوصی است و توسط یک سرمایه‌دار ایرانی اداره می‌شود. سایر 15 تیم دیگر به نوعی به دولت وابسته هستند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی