اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۲۳ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۱
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد:

  100 درصد اعتبارات صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد جذب شد

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طول دو سال گذشته 100 درصد اعتبارات این صندوق در استان جذب شد.

  ارسلان حسن‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج از تعامل خوب استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی با صندوق کارآفرینی امید خبر داد و اظهار داشت: بیش از 52 جلسه با مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شده که 30 جلسه  آن در محل صندوق کارآفرینی امید بوده است.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید مهم‌ترین موفیت‌های صندوق کارآفرینی امید استان در طول دو سال گذشته جذب 100 درصد یا اعتبارات، رتبه‌های نخست در انعقاد تفاهم نامه‌های استانی، پرداخت تسهیلات به حوزه صنایع دستی، حمایت از بانوان کارآفرین، طرح پدافند غیرعامل در بانک‌ها، طرح تکریم ارباب رجوع در بین بانک‌ها  و بیمه‌ها و همچنین رتبه نخست در حمایت از ایثارگران عنوان کرد.

  وی تصریح کرد: در راستای خدمات‌دهی بهتر و اجرای طرح‌های جدید و زود بازده، نسبت به اعزام کارشناسان این صندوق به استان جهت الگوبرداری از طرح‌های موفق آنها اقدام شده است.

  حسن‌پور با اشاره به برنامه های فرهنگی صندوق کارآفرینی امید استان اظهار داشت: برگزاری زیارت عاشورا در روزهای دوشنبه هر هفته، جزخوانی قرآن در ماه مبارک رمضان، دیدار با خانواده معظم شهدا و تشکیل حلقه صالحین از جمله این برنامه‌های فرهنگی صندق کارآفرینی استان است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی