اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۱۸ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰
  با حضور مسئولان کشوری

  آئین افتتاح مسابقات سراسری "استارت‌آپ ویکند" در قزوین برگزار شد

  آئین افتتاح مسابقات سراسری "استارت‌آپ ویکند" با حضور اساتید بین‌المللی از 17 استان در قزوین برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، مسابقات سراسری "استارت‌آپ ویکند" با حضور اساتید بین‌المللی، مدیران تجاری،  برنامه‌نویسان،  بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک و صاحبان ایده‌های برتر از 17 استان از امروز آغاز و به‌مدت 3 روز در قزوین برگزار می‌شود.

  ابوالحسن نائینی در حاشیه برگزاری این مسابقات، اظهار داشت: "استارت‌آپ ویکند" یک رویداد آموزشی، تجربی است که در راستای پرورش ایده‌های دانشجویان، با حضور صاحبان ایده‌های برتر از سراسر کشور در استان قزوین امروز آغاز و تا روز 14 اسفندماه ادامه دارد.

  وی افزود: در این برنامه شرکت‌کنندگان باانگیزه همانند برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، صاحبان ایده‌های برتر، بازاریابان، طراحان گرافیک حضور دارند.

  نائینی عنوان کرد: این مسابقات  در مدت 54 ساعت برگزار شده که ایده‌پردازان ایده‌های خود را مطرح کرده و با تشکیل گروه، هریک از تیم‌ها ایده‌های خود را اجرا کنند.

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین عنوان کرد: این مسابقات از تاریخ 12 تا 14 اسفند ماه در دانشگاه امام خمینی(ره) استان قزوین برگزار شده که آیین افتتاحیه آن نیز امروز با حضور مسئولان استانی و میهمانان کشوری برگزار شد.

  نائینی تصریح کرد: مراسم اختتامیه این مسابقات نیز  روز جمعه 14اسفندماه برگزار شده و از ایده‌پردازان و صاحب نظران برتر در این مسبقات با اهداء جوایزی تجلیل می‌شود.

  رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به اینکه مسابقات سراسری استارت آپ در گذشته نیز در استان قزوین برگزار شده است،  خاطرنشان کرد: این مسابقات یش از این در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دانشگاه امام خمینی(ره)  و پارک علم و فناوری نیز برگزار شده است.

  وی گفت: این مسابقات با همکاری پارک علم و فناوری استان قزوین و با حضور دانشجویان خارجی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ