اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۱۰۰۵ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰
  معاون استاندار گلستان:

  نهضت کارآفرینی دانشگاهی در گلستان پایه‌ریزی شود

  گرگان- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار گلستان گفت: نهضت کارآفرینی دانشگاهی در گلستان باید پایه‌ریزی شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، علی مرگدری ظهر دوشنبه در نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی با رویکرد دانشگاه کارآفرین که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد گرگان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم این جشنواره، هدفمند، اثربخش و پایه ریز یک نهضت در کارآفرینی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در استان گلستان باشد.

  وی افزود: رویکرد توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری در استان گلستان با آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید، شکل‌گرفته و اجرایی شد.

  وی بابیان اینکه نیروی انسانی اساساً و اصالتاً عامل محوری توسعه در تمامی عرصه‌هاست، ادامه داد: استاندار از سال ۱۳۹۲ با تأکید بر اینکه دانشگاه‌های استان با دانشگاه‌های نسل سوم فاصله‌دارند، پیگیر توسعه فعالیت‌های دانشگاه‌های کارآفرین در گلستان بودند.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار گلستان تأکید کرد: دانش‌بنیان کردن فعالیت‌های کارآفرینی، بهبود فضای کسب‌وکار و ... همچنان از اولویت‌های ما در استان گلستان است.

  وی به ارکان کارآفرینی اشاره و اضافه کرد: یک کارآفرین همیشه آینده‌نگر بوده و برای خود اهداف و چشم‌انداز متصور است و برای رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی دارد.

  به گفته مرگدری افراد کارآفرین توفیق را آغاز یک اقدام جدید دانسته و عدم توفیق را زمینه‌ای برای توفیق بعدی می‌دانند و هیچ‌گاه تن به شکست نمی‌دهند.

  وی بابیان اینکه همیشه و در همه کارها مشکلات و چالش وجود دارد، تصریح کرد: یک کارآفرین همیشه مصمم است در بین مشکلات و چالش‌ها مسیر خود را پیدا کند.

  وی خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان نباید چیزی را به کارآفرینان دیکته کنند بلکه یک کارآفرین باید بر اساس ذوق، سلیقه و علاقه‌مندی خود کارآفرینی کرده و ما آن‌ها را حمایت کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی